Zpět na » Liga mistrů » Ferguson byl spokojený s výhrou, ale kritizoval obrannou hru

Ferguson byl spokojený s výhrou, ale kritizoval obrannou hru

Ferguson byl spokojený s výhrou, ale kritizoval obrannou hru © zimbio.com - Alex Ferguson a Mike Phelan

2

Líbilo se

24.10. - Manchesteru United se ve včerejším utkání s Bragou podařilo otočit z 0:2 na 3:2 a zajistit si tak třetí vítězství ve skupině. Skotský manažer Alex Ferguson však nebyl spokojen s obránci, kteří podle jeho slov podali slabý výkon.

Ve třetím utkání základní skupiny Ligy mistrů s Bragou si Alex Ferguson na Old Trafford dovolil šetřit několik opor, jelikož Rudí ďáblové odehrají už tuto neděli náročné utkání na Stamford Bridge proti domácí Chelsea. V obraně se proto neobjevili Evra a Ferdinand, v záloze pak Scholes či Valencia. Manažer United je znám svým točením základní sestavy, avšak mnohokrát v minulosti se mu to už nevyplatilo.

Na netradičně složenou obranu doplatil domácí favorit hned ze začátku zápasu, kdy po chybách Büttnera a Carricka prohrával hned 0:2. Nebyl by to však Manchester United, kdyby se o vítězství nerval až do poslední minuty a nepodařilo se mu stav utkání otočit. Po dvou brankách od Hernandeze a jedné náhodné z kopačky Evanse se po závěrečném hvizdu sudího radovali Red Devils a fanoušci na Old Trafford tak znovu zažili jeden z neskutečných fotbalových večerů.

Hernandez byl po zápase oslavován. Kritika se však okamžitě snesla na obranu.

“Obrana nám letos dělá problémy. Nemohl jsem pochopit, co se na začátku stalo”, komentoval situaci Ferguson.

“Letos určitě dokážeme divákům připravit zajímavé večery. Je však těžké analyzovat celou obranu. Dostali jsme dva rozdílné góly.”

“Co nás však dokáže vždy dostat z problémů, je náš útok.”

Hernandez byl po zápase skromný a svůj gólový příděl komentoval spíše politicky: “Není to o tom, kdo je hrdina. Je to o získání třech bodů.”

Kam dál?

Redakce / thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články