Zpět na » Premier League » Giggs varuje spoluhráče před těžkým testem na Stamford Bridge

Giggs varuje spoluhráče před těžkým testem na Stamford Bridge

Giggs varuje spoluhráče před těžkým testem na Stamford Bridge © zimbio.com - Ryan Giggs

1

Líbilo se

25.10. - Podle zkušeného Velšana se proti Chelsea už nesmí opakovat špatný vstup do utkání, jak to mu bylo proti Braze v Lize mistrů. Velký šlágr anglické soutěže je na programu už v neděli.

V úterním utkání nejprestižnější evropské klubové soutěže Manchester United prohrával v úvodu utkání s Bragou o dvě branky. Utkání nakonec zvládl, ale něco podobného by se nemuselo vyplatit na Stamford Bridge. „Stalo se to proti Braze, ale proti Chelsea kdybychom prohrávali, tak by se to nemuselo vyplatit,“ prohlásil Giggs.

Red Devils inkasovali jako první v posledních osmi utkáních a Giggs apeluje na chyby v obraně. „Jsou na to dva pohledy. Samozřejmě jsme šťastní, že jsme se do zápasu dokázali vrátit a v těch osmi utkáních ukázali charakter. Nemůžeme se ale neustále spoléhat jen na kluky vpředu.“

Chelsea vede tabulku Premier League před Manchesterem o čtyři body, ale podle Giggse až čas ukáže, zda je současný tým londýnského celku lepší než minulý rok. „Chelsea má talentovaný tým. Oscar, Mata a Hazard hrají stažení pod hrotem a těžko se zastavují. Jenom čas ukáže, zda budou lepší. Ale na tom teď nezáleží, víme, že stojíme proti velice dobrému týmu a na Stamford Bridge to bude vždy těžké,“ dodal Ryan Giggs.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Petr Musil / FotbalPortal.cz, skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články