Zpět na » Evropská liga » José Mourinho si po finále počkal na rozhodčího Taylora

Evropská liga - José Mourinho si po finále počkal na rozhodčího Taylora

José Mourinho si po finále počkal na rozhodčího Taylora © iconsport.photo - José Mourinho v průběhu finále Evropské ligy v Budapešti

0

Líbilo se

01.06. - VIDEO Portugalský trenér nebyl spokojen se způsobem, jakým rozhodčí Taylor odřídil finálové utkání Evropské ligy, ve kterém se AS Řím po neúspěšném penaltovém rozstřelu musel sklonit před šestinásobným vítězem poháru, Sevillou. Anglický profesionální rozhodčí podle José Mourinha zápas svými rozhodnutími hrubě ovlivnil a Řím obral o trofej.

Zklamaný a rozhořčený z výsledku a směřování zápasu. Takový byl po finále Evropské ligy José Mourinho, který si později nebral servítky, když se vyjadřoval k počínání hlavního rozhodčího, nejprve před kamerami a posléze i tváří v tvář samotnému Taylorovi.

José Mourinho umí být horká hlava, snad žádný jiný trenér v Serii A nenasbíral tolik červených karet jako on v průběhu sezóny. Po vyloučení bude chybět v posledním utkání AS Řím v lize a dá se očekávat, že ho nemine postih ani na mezinárodním poli. Videa, na nichž se Special One ohrazuje proti výrokům rozhodčího Taylora již kolují po sociálních sítích. „Jsi za**aná ostuda,“ byla slova adresovaná anglickému rozhodčí, poté, co si na něj José Mourinho počkal v garážích budapešťského stadionu.

Situaci se snažil uklidnil Roberto Rosetti, italský fotbalový rozhodčí, ale u rozčileného Mourinha nepochodil. „A vy jste s ním souhlasil. Vypadalo to, že je Taylor Španěl. Doufám, že už bude nadále pískat jen utkání v Lize mistrů, aby s námi takto nevy**bával. Jsme vyčerpaní z fyzické i psychické únavy a myslíme si, že je to velmi nespravedlivý výsledek. Vždy říkám, že můžete prohrát fotbalový zápas, ale ne svou důstojnost. Vyhrál jsem pět evropských finále a tohle jsem prohrál, ale domů jedu hrdý.

Je pravdou, že jsme všichni velmi smutní. Někdo pláče, jiný ne,“ reagoval na slzy útočníka Dybaly, který otevřel po půlhodině hry skóre utkání. „Byl to skvělý zápas, intenzivní, mužný. Bohužel s rozhodčím, který vypadal jako Španěl. Chápete, v čem spočívá ta nespravedlnost? Lamela měl dostat druhou žlutou kartu. V pondělí odjedu na dovolenou a pak se uvidím. Chci zůstat, ale moji hráči i já si zasloužíme více. Chci bojovat o víc. V příští sezóně nebudeme hrát v Lize mistrů a to může být výhoda, protože pořád ještě nejsme týmem, který by na ni měl. V neděli potřebujeme vyhrát, abychom se udrželi v Evropské lize. Taylor je skvělý rozhodčí, ale věřím, že bude dál pískat jen Ligu mistrů a nepo**re nám další zápasy.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Nejnovější články