Zpět na » Evropská liga » Paul Pogba byl vyřazen z kádru Juventusu pro zápas s Freiburgem. Přišel pozdě na trénink

Paul Pogba byl vyřazen z kádru Juventusu pro zápas s Freiburgem. Přišel pozdě na trénink

Paul Pogba byl vyřazen z kádru Juventusu pro zápas s Freiburgem. Přišel pozdě na trénink © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Paul Pogba

0

Líbilo se

09.03. - Italská sekce Sky hlásí, že Paul Pogba není v kádru Juventusu pro dnešní úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy proti německému Freiburgu. Francouzský záložník se před pár vrátil po dlouhé roční pauze na trávníky. Byl mimo hru kvůli poraněnému kolenu. Jenomže ve středu se dostavil pozdě na trénink, a proto byl vyřazen z nominace na čtvrteční duel.

Bývalý záložník Manchesteru United se po zranění kolena, které utrpěl před sezonou, vrátil do hry teprve nyní a minulý týden se poprvé od svého letního přestupu objevil v dresu italského klubu.

Nyní se však nezapojí do prvního osmifinálového utkání Evropské ligy s německým Freiburgem, do kterého Juventus nastoupí poté, co ve středu Pogba dorazil pozdě na trénink.

Paul Pogba se do Juventusu vrátil v červenci na základě volného přestupu a podepsal čtyřletou smlouvu.

Juventus prožívá špatnou sezónu. Po třetím místě ve skupině Ligy mistrů za Benficou a Paris Saint-Germain, spadl do Evropské ligy a v Serii A je momentálně sedmý, i když je v semifinále Coppa Italia.

Pro francouzského záložníka to je další z řady prohřešků, které ho provází prakticky celou jeho kariéru. Vedení Juventusu už údajně uvažuje o tom, že s ním předčasně ukončí smlouvu.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články