Zpět na » Ostatní » Anglie opět zklamala. Remíza bez gólů znamená postup i pro Slovinsko

Anglie opět zklamala. Remíza bez gólů znamená postup i pro Slovinsko

Anglie opět zklamala. Remíza bez gólů znamená postup i pro Slovinsko © iconsport.photo - Slovinsko slaví postup

0

Líbilo se

25.06. - REVIEW Anglie předvedla v posledních dvou zápasech opravdu velmi zlé výkony. Zápas se Slovinci, jenž měli naději na postup, to musela být změna, a to pořádně velká. Ta ale nepřišla. Bezgólová remíza se Slovinskem se v Anglii bude brát jako ostuda a po předvedené hře naprosto právem. Slovinsko i Anglie však slaví postup.

Anglie - Slovinsko 0:0

Anglie: Pickford - Walker, Stones, Guehi, Trippier ((84. Alexander-Arnold) Saka (71. Palmer), Gallagher (46. Mainoo) , Bellingham, Rice, Foden (89. Gordon) - Kane

Slovinsko: Oblak - Karničnik, Drkušič, Bijol, Janža (90+1. Balkovec)- Stojanovič, Gnežda Čerin, Elšnik, Mlakar (86. Gorenc Stankovič) - Šporar (86. Celar), Šeško (71. Iličič)

Anglie se oproti poslednímu zápasu s Dány moc nepoučila. Výměna Gallaghera za Alexandera-Arnolda nijak dvakrát prospěšná nebyla. Tvořivost prakticky nulová, opět zbytečné ztráty balónu, kdy to už nyní nešlo svádět na špatný trávník. Špatná byla čistě Anglie. Slovinsko si hrálo to svoje. Sympatický výkon, který nějak postrádal kvalitu, ale dokázal se Anglii vyrovnat. Šance abychom však pohledali. Tu největší měl Kane po centru Trippiera na zadní tyči, kdy ale balón v jasné gólovce jen o kousíček netrefil. Nebyl to ale průběh půle, jenž by nás po předešlých zápasech kdovíjak překvapil. Sám Harry Kane pak opět hrál poměrně z hloubky. On tak nějak musel, když kromě Trippiera mu nikdo nic nepřipravil.

A ve druhé půli se absolutně nic nezměnilo. Do hry přišel dlouho vyzývaný Cole Palmer, ale hře také nějak výrazně nepomohl. Byla to taková odkopávaná na obou stranách a fotbalový fajnšmekři se podle mě vzbudí až ráno a budou se ptát na výsledek. Osobně se nebojím Anglii označit za nejhorší tým celého Eura, když zkombinujeme očekávání, kvalitu kádru a porovnáme to s tím, co předvádí. Je to opravdu ostuda a pokud něco takového budou předvádět i ve vyřazovací fázi, nebude mít pro Albion dlouhého trvání. Naopak Slovinsko, za mě nejlépe hrající tým celé skupiny slaví po remíze 0:0 historický postup. Alespoň někdo z této dvojice si to zasloužil, ačkoliv i pro Slovince to bude asi brzy konečná.

Muž zápasu: Kieran Trippier

Harry Kane

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články