Zpět na » Ostatní » Anglie hraje jako Union Berlín, tvrdí německý mistr světa

Anglie hraje jako Union Berlín, tvrdí německý mistr světa

Anglie hraje jako Union Berlín, tvrdí německý mistr světa © iconsport.photo - Phil Foden

1

Líbilo se

21.06. - Koukat se včera na výkon Anglie bylo dost depresivní. Za mě Dánsko hlavně směrem dopředu neodehrálo dobrý výkon a s tím, jak Anglie hrála, mělo jasně vyhrát. Podle dua německých expertů mistrů světa z roku 2014, Pera Mertesackera a Christophera Kramera hrála Anglie jako Union Berlín.


Anglie za mě podala suverénně nejhorší výkon celého Eura, když si vezmeme kombinaci toho, že Gareth Southgate má k dispozici zřejmě nejlepší kádr na celém turnaji vedle Portugalska, a toho, jak špatně hrála, asi není o čem. Očekávání od Albionu jsou obrovská. Už proti Srbsku to nebylo ono, výhru zajistil skvělý Bellingham. Včera ale ta hra neměla nic. Asi nemusíme mluvit o tom, že obrovský vliv na to vše měl šílený trávník ve Frankfurtu, ale tím to nejde omlouvat. Southgatova družina prostě ohromně zklamala a je mi trapně z toho, že tohle už má prakticky jistý postup. Za mě v té skupině nejlépe hrají Slovinci, pak bych tam dal Dánsko a o spodek ať se pere Srbsko s Anglií, dva obdobně špatně hrající týmy. Na Anglii si samozřejmě smlsnuli i experti domácích Němců, známé fotbalové tváře. Jde o bývalého stopera Arsenalu Pera Mertesackera a stále aktivního hráče Borussie Mönchengladbach Christopha Kramera. Oba dva s Německem vyhráli v roce 2014 mistrovství světa. Co toto duo k výkonu Anglie řeklo?

„Spousta hráčů hraje v Premier League pod trenéry jako Arteta nebo Guardiola, přijedou do reprezentace a nemůžou dělat nic. Jsou unavení po dlouhé sezóně? Těžko říct. A co dělá proboha takový Harry Kane? Měl by zajišťovat balóny vepředu, ale potom ho vidíte hrát zezadu,” řekl Per Mertesacker.

Kdokoliv, kdo má tým jako Anglie nemůže hrát jako Union Berlín. Mně osobně je těch hráčů líto a dokážu se do nich vcítit. Budou určitě naštvaní za to, že musí hrát tenhle styl fotbalu,” připojil se ke kritice Christoph Kramer.

Anglie zklamala

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články