Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Blíží se konec jedné velké éry?

Přestupové spekulace: Blíží se konec jedné velké éry?

Přestupové spekulace: Blíží se konec jedné velké éry? © iconsport.photo - Pep Guardiola

2

Líbilo se

27.05. - BULVÁRNÍK Blíží se konec Pepa Guardioly. Joshua Kimmich odmítl další klub. Romelu Lukaku možná obnoví spolupráci s Antoniem Contem. Leverkusen je blízko k podpisu španělské posily. Kevin de Bruyne možná neopustí Manchester City.

Blíží se konec jedné velké éry v Manchesteru City

Pep Guardiola má za sebou další, tentokrát osmou, úspěšnou sezónu v Manchesteru City. V sezóně sice vyhrál pouze Premier League, ale počtvrté za sebou, což se dosud nikomu nepodařilo.

Španělský manažer má před sebou poslední sezónu, než mu skončí smlouva. Oficiálně nepotvrdil konec v klubu, ale podle různých zdrojů a jeho náznaků se dá předpokádat, že opravdu půjde o jeho poslední sezónu. (zdroj: dailymail.co.uk)

Joshua Kimmich odmítl nabídku ze strany Barcelony

Na přelomu letošního roku prohlásil Joshua Kimmich, že by rád vyzkoušel novou výzvu ve své kariéře a opustil Bayern Mnichov.

Hned několik evropských velkoklubů vyjádřilo zájem o německého pravého beka. Sám hráč nedávno vyloučil přestup do Chelsea, Manchesteru United a PSG.

Údajně měl také odmítnout přestup do Barcelony, která není schopna splnit hráčovi nároky na smlouvu. (zdroj: beinsports.com)

Joshua Kimmich

Romelu Lukaku pravděpodobně zamíří do Neapole

Italská Neapol se umístila až na desátém místě v Serii A. Neapol zvažuje, že angažuje Antonia Conteho.

Pokud by k jeho angažování došlo, byl by ve hře příchod příchod Romela Lukaka z Chelsea, který v uplynulé sezóně hostoval v AS Řím. (zdroj: corrieredellosport.it)

Romelu Lukaku s Antoniem Contem

Leverkusen je blízko k získání Aleixe Garcii

Úřadující německý šampión, který oslavil double, a jedinou kaňkou je pouze prohra ve finále Evropské ligy, Leverkusen, je blízko k získání španělského záložníka Aleixe Garcii.

26letý Španěl má za sebou slušnou sezónu v dresu Girony a svými výkony pomohl Gironě k překvapivému třetímu místu v LaLize.

Podle informací by měl přestup vyjít na 15 až 20 milionů eur. (zdroj: sport.sky.de)

Aleix Garcia

Kevin de Bruyne možná prodlouží smlouvu v Manchesteru City

Jeden z nejlepších záložníků světa, Kevin de Bruyne, možná setrvá ve svém klubu, ačkoli se dlouho spekulovalo o jeho odchodu ze Citizens.

O 32letého Belgičana se zajímá hned několik klubů ze Saudi Pro League a samotní de Bruyneho poradci jednají se saudskými kluby.

Nyní však prosákla informace o tom, že je ve hře setrvání hráče v klubu.

Kevin de Bruyne

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články