Zpět na » Ostatní » Soutěžte o oficiální kartičky fotbalistů pro EURO 2024

Soutěžte o oficiální kartičky fotbalistů pro EURO 2024

Soutěžte o oficiální kartičky fotbalistů pro EURO 2024 © topps.com - Kartičky UEFA EURO 2024™ Match Attax

0

Líbilo se

23.05. - Také už se nemůžete dočkat šampionátu EURO 2024? Pokud se těšíte stejně jako my, tak už určitě také sbíráte speciální kartičky UEFA EURO 2024atrade; Match Attax. Pro tři z vás, kdo správně odpovíte na naší otázku, máme speciální balíčky kartiček a samolepek. Pojďte s námi soutěžit!

Společnost Fanatic Collectibles oznamuje, že oficiální sběratelské fotbalové kartičky Topps UEFA EURO 2024™ Match Attax je možné již nyní zakoupit v obchodech a e-shopech.

Série UEFA EURO 2024™ Match Attax je plná hvězd ze všech zemí, které se mistrovství zúčastní. Obsahuje populární karty Signature-Style Legend, Genuine Autograph a Relic, vzácné karty Golden Treasure, Chrome Shields a Energy a rovněž ultra vzácnou kartu Cristiano Ronaldo Career Celebration Chrome a mnoho dalšího!

Karty jsou k dispozici v jednotlivých balíčcích až po balíčky Starter Pack (8,99 GBP), Multipacky Mega plechovky, Booster Tins Eco balíčky a další varianty. Úplný seznam produktů a ceny najdete na Topps.com.

Společnost Topps, která je oficiálním poskytovatelem sběratelských karet asamolepek pro UEFA EURO 2024™, připravila k uvedení nové série kartiček třídílnou sérii videí s globálním velvyslancem značky Topps, José Mourinhem. Videa jsou součástí multikanálové kampaně k uvedení produktů Topps pro EURO 2024.

První video bylo uveden 15. února letošního roku a shlédlo ho již více než 28 milionů sledujících na sociálních sítích a digitálních médiích.

Představena byla i druhá část trilogie, kde zastihneme José Mourinha v potemnělé místnosti kanceláře společnosti Fanatics Collectibles, kde se slavný manažer zapojuje do dramatického výkladu tarotových karet. Zvrat nastává, když je vidět, že k výkladu jsou použity oficiální karty UEFA EURO 2024 Match Attax zobrazující takové legendy jako “Galactico” Zinedine Zidane a “G.O.A.T” Cristiano Ronaldo.

Patrick Rausch, marketingový ředitel společnosti Fanatics Collectibles pro region EMEA, řekl: „UEFA EURO 2024™ se blíží a my jsme opravdu nadšeni, že fanoušci mohou již nyní začít sbírat oficiální kartičky Match Attax. Jde o jednu z našich nejzajímavějších kolekcí a jak lépe ji uvést na trh než novým videem ze série s legendárním manažerem!”

"Naše předchozí videa s José Mourinhem přilákala miliony zhlédnutí po celém světě, takže se již nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak fanoušci a sběratelé zareagují na jeho speciální vykládání tarotových karet Match Attax!"

Jako oficiální licencovaný partner UEFA do roku 2028 bude společnost Topps poskytovat exkluzivní sběratelské karty, nálepky a sběratelské předměty spojené s UEFA EURO 2024™ a také s dalšími velkými fotbalovými událostmi včetně UEFA Women’s EURO 2025™ a UEFA EURO 2028™.

Třídílnou filmovou sérii s José Mourinhem vytvořil a produkoval Jung von Matt SPORTS.


Soutěž:

O tři sady oficiálních kartiček UEFA EURO 2024™ Match Attax můžete soutěžit na našich FB stránkách, kde stačí odpověď na soutěžní otázku napsat do komentářů pod příspěvek.

Soutěžní příspěvek najdete ZDE.

Sledujte Instagram Topps Česká republika.

Redakce /

Nejnovější články