Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Liberecký boss Kania nepočítá s Kozlem? Stálice Lazia vede vážné námluvy s Juventusem, Real si chce posvítit na letošní kometu PL

Přestupové spekulace: Liberecký boss Kania nepočítá s Kozlem? Stálice Lazia vede vážné námluvy s Juventusem, Real si chce posvítit na letošní kometu PL

Přestupové spekulace: Liberecký boss Kania nepočítá s Kozlem? Stálice Lazia vede vážné námluvy s Juventusem, Real si chce posvítit na letošní kometu PL  © Pavel Mazáč / CNC / Profimedia - Ondřej Kania v hledišti (nahoře uprostřed)

3

Líbilo se

09.04. - BULVÁRNÍK Léto se nám pomalu, ale jistě blíží, a s ním jsou spojeny i horké a četné personální změny. Přestupové spekulace tak nabývají na síle, a proto vám nabízíme další pokračování tradiční rubriky. Obměněné vedení Liberce chystá trenérskou výměnu. Nový směr čeká zřejmě i Felipe Andersona, který by se měl stát hráčem Juventusu. Jiný velkoklub, Real Madrid, číhá na potenciální zisk Kobbieho Mainooa.

Kozlovy dny ve Slovanu jsou podle všeho sečteny

Pod Ještědem se v nedávném období udála spousta změn, většinu akcií drží nový většinový vlastník klubu Ondřej Kania, vrátil se Jan Nezmar a do sportovního úseku usedl bývalý reprezentant Theo Gebre Selassie. A aby toho nebylo málo, tak se dle zdrojů serveru infotbal chystá i trenérská výměna. Nynější management severočeského klubu měl kouči Luboši Kozlovi oznámit hned první den, že se jejich cesty po konci sezony rozejdou. Hlavním adeptem na uvolněný post má být trenér Pardubic Radoslav Kováč. (zdroj: infotbal.cz)

Felipe Anderson má nakročeno do Juventusu

Stará dáma je krůček od podpisu smlouvy s Brazilcem a dosavadním hráčem v barvách Lazia, Felipe Andersonem. Ten se brzy stane volným hráčem, čímž by měla být celá akvizice výrazně jednodušší. Podle informací novináře Fabrizia Romana byl již podán oficiální návrh smlouvy, přičemž už se obě strany ústně dohodly na důležitých podmínkách budoucího kontraktu. (zdroj: Fabrizio Romano/ soc. síť X)

Real si brousí zuby na anglického mladíčka v barvách United

Pozornost Bílého baletu se stočila na mladého záložníka Manchesteru United Kobbieho Mainooa, jenž zažívá průlomový ročník v Premier League, kde letos stihl prozatím odehrát 17 utkání, v nichž vstřelil dvě branky. Angličan přitom brzy oslaví teprve 19. narozeniny a kombinace jeho výkonů a mládí tak pochopitelně upoutala zájem ze strany věhlasných fotbalových adres. První na pásce je, zdá se, Real Madrid, který by se mohl o přestup pokusit již toto léto. Španělský velkoklub totiž zcela jistě čeká generační obměna v záložní řadě, kde stále operují zkušení mazáci Toni Kroos a Luka Modrič, jejichž působení v hlavním městě nebudou mít věčného trvání. (zdroj: skysports.com)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články