Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Trenérská rošáda v Bundeslize? Mbappého „telenovela“ zapříčinila hledání PSG po útočníkovi č. 1

Přestupové spekulace: Trenérská rošáda v Bundeslize? Mbappého „telenovela“ zapříčinila hledání PSG po útočníkovi č. 1

Přestupové spekulace: Trenérská rošáda v Bundeslize? Mbappého „telenovela“ zapříčinila hledání PSG po útočníkovi č. 1 © iconsport.photo - Duel PSG-Neapol. Dojde na této trase k přestupu?

0

Líbilo se

15.02. - BULVÁRNÍK Zimnímu přestupovému období již odzvonilo. Přesto však neutichají přestupové spekulace, a proto vám nabízíme pokračování tradiční rubriky. Ve veřejném prostoru se hojně diskutuje o nezdarech Bayernu, přičemž se řeší pozice kouče Thomase Tuchela. Kdo by ho mohl případně nahradit? Potenciálního nástupce v podobě nového „strikera“ hledají v PSG. Katalánci si vyhlédli Belgičana z Premier League.

Návrat do Bayernu v roli kouče?

Je dost dobře možné, že se trenérská židle rozhoupe pod Thomasem Tuchelem natolik, až se Bavořané ocitnou bez kouče. Zajímavý scénář podává The Times, který uvádí, že v létě může dojít na souboj o zisk kouče Xabiho Alonsa mezi Liverpoolem a Bayernem. V obou klubech už Španěl působil jako hráč, v Mnichově odehrál tři poslední sezony kariéry. Spekulace se vyrojily poté, co německý gigant nezvládl začátek nového roku. Mrzet ho mohou především porážky v ligovém šlágru s Leverkusenem a naposledy venku v Lize mistrů proti Laziu. (zdroj: skysports.com)

Hvězdný kus za kus? PSG promýšlí případnou náhradu za Mbappého

Victor Osimhen z Neapole. Právě on figuruje v úvahách PSG jako jedna z variant, v níž by zacelil mezeru po Kylianu Mbappém, informaci přinesl David Ornstein z The Athletic. Hvězdnému Francouzi totiž v létě vyprší kontrakt a média přišla se zprávou, že se Mbappé rozhodl neprodloužit smlouvu v aktuálním působišti. Jeho případný nástupce, Osimhen, se nedávno vrátil z AFCONU, přičemž v této sezoně vstřelil v 18 utkáních 8 gólů a na další tři přihrál. (zdroj: skysports.com)

Barca si vyhlédla oporu klopýtajícího Evertonu

Vzhledem ke komplikované situaci Evertonu v Premier League by Barcelona mohla využít případného výprodeje celku z Liverpoolu a přivést jednu z tamních opor záložní řady - reprezentanta Belgie Amadoua Onanu, jenž pochází ze Senegalu. Fotbalista, který je ceněn pro své fyzické parametry a taktickou všestrannost, představuje jeden z hlavních přestupových cílů katalánského týmu. (zdroj: fichajes.net)

Onana

(zdroj: twitter.com)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články