Zpět na » Ostatní » Další hollywoodské spojení s Wrexhamem. Sir Antony Hopkins dělá klubového maskota

Další hollywoodské spojení s Wrexhamem. Sir Antony Hopkins dělá klubového maskota

Další hollywoodské spojení s Wrexhamem. Sir Antony Hopkins dělá klubového maskota © twitter.com - maskot a majitelé

0

Líbilo se

05.02. - VIDEO Hollywoodské hvězdy Ryan Reynolds a Rob McElhenney odstartovaly nečekanou pohádku, když přivedly legendárního velšského herce Sira Anthonyho Hopkinse na hřiště jako nového maskota klubu Wrexham. Vtipná Super Bowl reklama od STōK představuje Hopkinse, který se v kostýmu draka nechává vtáhnout do fotbalového světa.

V životě hraje mnoho rolí, ale pro Sira Anthonyho Hopkinse, legendárního velšského herce, byla jedna z nejnovějších rolí zcela mimo jeho obvyklý repertoár. Vtipná a nekonvenční Super Bowl reklama od STōK, produkována Reynoldsovou společností Maximum Effort, představuje Hopkinse v nezvyklé roli - stává se maskotem fotbalového klubu Wrexham.

V reklamě plné humoru a šarmu se 86letý herec proměňuje v Wrexe Draka, maskota klubu, s výrazným výrokem: "To act is to deceive, but, to become this beast well, that requires a little extra kick."

Celá reklama nabízí pohled na Hopkinse, jak se pohybuje po hřišti stadionu STok Cae Ras v plném dráčím kostýmu, interaguje s nadšenými fanoušky a poskytuje jim skvělé zábavné momenty. Jeho hlasitý "This is what they came to see. They love me! Roar!" se ozývá napříč stadionem.

Reklama vrcholí skandováním "Wrexham! Wrexham!" v pozadí, zatímco Hopkins přijímá varování, že druhá polovina hry je na spadnutí. Tato odlišná Super Bowl reklama slibuje nezapomenutelné okamžiky a předpokládaných 113,06 milionu diváků po celém světě má být svědkem.

Sir Hopkins jako maskot

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články