Zpět na » Premier League » Kolik si Thiago Alcantara vydělal od svého posledního zápasu za Liverpool?

Kolik si Thiago Alcantara vydělal od svého posledního zápasu za Liverpool?

Kolik si Thiago Alcantara vydělal od svého posledního zápasu za Liverpool? © iconsport.photo - Thiago je zpátky připraven pomoct svému týmu

0

Líbilo se

05.02. - Španělský záložník, který posílil liverpoolské řady po přestupu z bundesligového Bayernu Mnichov je konečně zpět. Hráč, který přišel v roce 2020 byl dlouhodobě zraněný a klubu na hřišti chyběl. Avšak jeho dobře placená nemocenská mu po dobu absence přinesla pěknou částku.

Thiago naposledy kopl do zápasového míče za Liverpool v dubnu 2023, a od té doby trpí zraněním. Zajímavější než jeho absence na hřišti je však něco jiného - jeho bankovní konto. Podle Sportrac patří mezi nejlépe placené hráče klubu, s týdenním platem 200 000 liber.

Dobře placená nemocenská

Srovnání s kapitánem Virgilem van Dijkiem, který údajně vydělává 220 000 liber týdně, a hvězdou Mohamedem Salahem, jenž pobírá 350 000 liber týdně, ukazuje, že Thiago patří mezi tři nejlépe placené hráče v týmu. Od svého posledního zápasu tak vydělal ohromujících 7,2 milionu liber.

Spekulace o jeho místě v týmu a jeho roli se tímto stávají ještě pikantnějšími. Asistent trenéra Liverpoolu, Pep Lijnders, prohlásil: Thiaga nám chybí, opravdu nám chybí. Dokážete si představit naše středové pole s ním? Vedení ostatní, zkušenosti, způsob, jakým přihrává, jak se pohybuje. Všechno."

Jürgen Klopp, manažer Reds, již v listopadu vyjádřil netrpělivost: „Nemůžeme se dočkat, abychom ho měli zpět. Hráč je prostě výjimečný. Rozumím, že se ptáte, ale nemůžeme nyní poskytovat týdenní aktualizace, protože to se v tuto chvíli příliš nezmění.“

Přání trenéra Kloppa bylo vyslyšeno a hráč se konečně vrátil do tréninku. Uvidíme, kdy dostane šanci a opět oblékne zápasový dres.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články