Zpět na » Ostatní » Luis Suarez je králem Brasileirao. Znovushledání s Messim?

Luis Suarez je králem Brasileirao. Znovushledání s Messim?

Luis Suarez je králem Brasileirao. Znovushledání s Messim? © iconsport.photo - Suaréz slavící gól

0

Líbilo se

08.12. - Ve světě fotbalové elegance se některá vína zlepšují se stářím, a totéž platí o Luisi Suárezovi. Osmatřicetiletý útočník nedávno ovládl brazilskou scénu, vstřelil 17 gólů za Gremio a odnesl si domů tituly nejlepšího hráče a útočníka Brasileirao 2023.

Luis Suárez - fotbalový maestro a podobně jako víno, jeho kvalita se zdá zlepšovat se stářím. Osmatřicetiletý Uruguayec nedávno oslnil fotbalový svět svými výkony v dresu Gremia, když se stal nejlepším hráčem a útočníkem Brasileirao v sezóně 2023. Jeho 17 gólů nejenže vedly Gremio na druhé místo v Serie A, ale také mu vynesly Zlatou kopačku ligy a Zlatý míč pro nejužitečnějšího hráče soutěže.

Suárez, proslulý svou ostrostí před brankou, však nehodlá zůstat pouze v Brazílii. Jeho fotbalová pouta se údajně táhnou až do amerického Inter Miami, kde by měl hrát po boku svého dlouholetého spoluhráče, Lionela Messiho. O zájmu z amerického klubu, jsme psali již před nějakou dobou. Podle posledních informací to ale vypadá, že fanoušci se mohou těšit na znovushledání tohoto slavného dua.

Po obdržení prestižních ocenění v Sao Paulu Suárez sdělil, že tento rok, ve svých téměř 37 letech, byl tím nejintenzivnějším v jeho kariéře, což dělá ocenění ještě sladšími. Historická sezóna pro Gremio, kde se stali prvním týmem, který se umístil na druhém místě hned po postupu do Serie A, jen podtrhuje Suárezův přínos. Oceněný Zlatou kopačkou a Zlatým míčem se nyní chystá přenést své umění do amerického fotbalového prostředí, kde bude Inter Miami vítat tzv. Zlatého strýce s otevřenými náručími.

Petr Magasanik /

Nejnovější články