Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Hledá se nástupce Manuela Neuera. Rozprodej v United a chtíč Barcelony

Přestupové spekulace: Hledá se nástupce Manuela Neuera. Rozprodej v United a chtíč Barcelony

Přestupové spekulace: Hledá se nástupce Manuela Neuera. Rozprodej v United a chtíč Barcelony © iconsport.photo - Manuel Neuer

2

Líbilo se

04.12. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Ani Manuel Neuer nezůstane v brance Bayernu navždy, klub se poohlíží po jeho dlouhodobém nástupci. Situaci v hráčském kádru řeší i United. Barcelona monitoruje situaci kolem argentinského mistra světa.

Náhrada za německého veterána

Dle The Sun se německý velkoklub Bayern Mnichov poohlíží po budoucí, dlouhodobé náhradě za Manuela Neuera. 37letá opora nedávno prodloužila smlouvu o jeden rok, poté co se nedávno vrátila zpět na zelený pažit. Neuer předtím laboroval se zraněním nohy, které si přivodil na lyžích. Mezi favorizovaná jména, jež by německého brankáře mohla nahradit, patří Mike Maignan, Gregor Kobel nebo Alexander Nübel, kterého Mnichované zapůjčili do Stuttgartu. (zdroj: skysports.com)

Rozprodej přebytečných hráčů Manchesteru United

Vše nasvědčuje tomu, že se Rudí ďáblové rozhodli ztenčit hráčský kádr, minimálně o fotbalisty, kterým se nedostává dostatečného herního vytížení. Do Juventusu by mohli zamířit hned dva z nich. Jedná se o Jadona Sancha a Donnyho Van de Beeka, přičemž prvního jmenovaného brzdily neshody s trenérem, Nizozemec se pak nikdy nedokázal naplno probojovat do základní sestavy. Sanchova cenovka by se měla pohybovat okolo 26 miliónů liber. Van de Beek by do Staré dámy mohl zamířit na hostování. (zdroj: The Sun)

Barca má políčeno na argentinského kouzelníka

Katalánci by rádi přivedli Giovanniho Lo Celsa z Tottenhamu, a to již v lednovém období, uvádějí zdroje Evening Standard. Zpráva přichází ve chvíli, kdy se argentinský záložník probojoval zpět do základní sestavy Spurs. Klíčový faktor Lo Celsovy herní vytíženosti však představuje zranění Jamese Maddisona, místo něhož Argentinec naskakuje. (zdroj: skysports.com)

Dominik Pánek / skysports.com, TheSun

Nejnovější články