Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Další velká ryba do Newcastlu? Budoucnost Joaa Felixe a talentovaný útočník v hledáčku United

Přestupové spekulace: Další velká ryba do Newcastlu? Budoucnost Joaa Felixe a talentovaný útočník v hledáčku United

Přestupové spekulace: Další velká ryba do Newcastlu? Budoucnost Joaa Felixe a talentovaný útočník v hledáčku United © iconsport.photo - Joao Felix

0

Líbilo se

16.11. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Obrovský talent Brightonu se ocitl pod drobnohledem Manchester United. Managment Newcastlu je připraven lovit ve vodách Barcelony. V Katalánsku ještě zůstaneme a rozebereme budoucnost Joaa Felixe.

Další velká ryba do Newcastlu?

O španělského forvarda Ferrána Torrese se zajímá anglický Newcastle United. Hovoří se o přestupní částce 40 miliónů eur. Torresovi se totiž na Camp Nou nedostává patřičného vytížení. Barcelona by jistě ráda získala do svého rozpočtu nové prostředky, Newcastle by naopak mohl získat zajímavou akvizici do ofenzivní řady. V Anglii již 23letý Španěl v minulosti působil, když nastupoval za Manchester City. (zdroj: fichajes.net)

Budoucí působiště Joaa Felixe

Prezident Atletika Madrid se vyjádřil v tom smyslu, že věří, že Felix bude jedním z nejlepších hráčů na světě, ale není si však jistý, jestli se Portugalec vrátí do mateřského klubu. Felix aktuálně hostuje v Barceloně, kde zatím vstřelil tři branky ve čtrnácti zápasech. (zdroj: skysports.com)

Talentovaný Ir v hledáčku United

Manchester United údajně zaujaly výkony mladého útočníka Brightonu Evana Fergusona, uvedly zdroje pro Football Insider. Seagulls minulý týden potvrdili, že se s Fergusonem dohodli na nové smlouvě, která má platnost až do roku 2029. Red Devils se ale nenechali odradit a nadále pozorně sledují jeho pokrok, přičemž by se ho mohli v blízké budoucnosti pokusit získat. (zdroj: footballinsider247.com)

Dominik Pánek / skysports.com, fotballinsider247.com, fichajes.net

Noviny
Nejnovější články