Zpět na » Ostatní » Kompletní program Euro 2024: Češi skupinu rozehrají proti Portugalsku

Kompletní program Euro 2024: Češi skupinu rozehrají proti Portugalsku

Kompletní program Euro 2024: Češi skupinu rozehrají proti Portugalsku © allianz-arena.com - Kvalifikační skupiny byly nalosovány

0

Líbilo se

02.12. - Čeští lvi se s očekávanou velkou podporou fanoušků poperou o postup ze skupiny v zápasech proti Portugalsku, Turecku a vítězi playoff C. Cristiana Ronalda na jeho pravděpodobné posledním evropském šampionátu vyzvou v úvodním utkání v Lipsku, pokračovat budou v Hamburku s vítězem playoff a na stejném stadionu zakončí skupinu proti Turecku.

Český reprezentační tým na evropském šampionátu v Německu ve skupině F bude pokoušet štěstí a snažit se postoupit do vyřazovací fáze. Před tím, než skupinová část bude zahájena zbývá ještě položit poslední střípek skládačky: odtajnit, kdo bude posledním soupeřem Česka. O místo ve skupině F v jarním playoff zabojuje čtveřice Gruzie, Řecko, Kazachstán a Lucembursko.

V případě postupu z druhého místa skupiny F, kde je jednoznačným favoritem Portugalsko, by se Češi mohli utkat s nejlepším týmem ze skupiny D, což by klidně mohla být Mbappého Francie. V každém případě na českou reprezentaci čekají těžcí soupeři a na fanoušky pěkná podívaná hned od úvodního zápasu.

Kompletní program Euro 2024

Pátek 14. června

Německo vs. Skotsko (Mnichov, 21:00)


Sobota 15. června

Španělsko - Chorvatsko (Berlín)

Itálie - Albánie (Dortmund)

Maďarsko - Švýcarsko (Kolín nad Rýnem)


Neděle 16. června

Polsko-Vales/Finsko-Estonsko vs. Nizozemí (Gelsenkirchen)

Srbsko vs. Anglie (Hamburk)

Slovinsko - Dánsko (Stuttgart)


Pondělí 17. června

Rakousko - Francie (Düsseldorf)

Belgie vs. Slovensko (Frankfurt)

Rumunsko vs. Izrael-Bosna/Ukrajina-Island (Mnichov)


Úterý 18. června

Portugalsko - Česká republika (Lipsko)

Turecko - Gruzie, Řecko, Kazachstán a Lucembursko (Dortmund)


Středa 19. června

Chorvatsko vs. Albánie (Hamburk)

Skotsko - Švýcarsko (Kolín nad Rýnem)

Německo - Maďarsko (Stuttgart)


Čtvrtek 20. června

Španělsko - Itálie (Gelsenkirchen)

Dánsko - Anglie (Frankfurt)

Slovinsko - Srbsko (Mnichov)


Pátek 21. června

Polsko-Vales/Finsko-Estonsko vs. Rakousko (Berlín)

Nizozemsko - Francie (Lipsko)

Slovensko vs. Izrael-Bosna/Ukrajina-Island (Düsseldorf)


Sobota 22. června

Gruzie-Řecko/Kazachstán-Lucembursko vs. Česká republika (Hamburk)

Turecko - Portugalsko (Dortmund)

Belgie - Rumunsko (Kolín nad Rýnem)


Neděle 23. června

Švýcarsko - Německo (Frankfurt)Skotsko - Maďarsko (Stuttgart)


Pondělí 24. června

Chorvatsko vs. Itálie (Lipsko)

Albánie - Španělsko (Düsseldorf)


Úterý 25. června

Nizozemsko - Rakousko (Berlín)

Francie - Polsko-Vales/Finsko-Estonsko (Dortmund)

Anglie - Slovinsko (Kolín nad Rýnem)

Dánsko - Srbsko (Mnichov)


Středa 26. června

Česká republika - Turecko (Hamburk)

Gruzie-Gruzie/Kazachstán-Lucembursko vs Portugalsko (Gelsenkirchen)

Slovensko vs. Rumunsko (Frankfurt)

Izrael-Bosna/Ukrajina-Island vs. Belgie (Stuttgart)

Euro 2024, kalendář vyřazovací fáze

Osmifinále

Sobota 29. června - 2A vs 2B (Dortmund)

Sobota 29. června - 1A vs. 2C (Berlín)

Neděle 30. června - 1C vs. 3D/E/F (Kolín nad Rýnem)

Neděle 30. června - 1B vs. 3A/D/E/F (Gelsenkirchen)

Pondělí 1. července - 2D vs. 2E (Frankfurt)

Pondělí 1. července - 1F vs 3A/B/C (Düsseldorf)

Úterý 2. července - 1D vs 2F (Mnichov)

Úterý 2. července - 1E vs 3A/B/C/D (Lipsko)


Čtvrtfinále

Pátek 5. července - W41 vs. W42 (Stuttgart)

Pátek 5. července - W39 vs. W37 (Hamburk)

Sobota 6. července - W43 vs. W44 (Berlín)

Sobota 6. července - W40 vs. W38 (Düsseldorf)


Semifinále

Úterý 9. července - W45 vs. W46 (Mnichov, 21:00)

Středa 10. července - W47 vs. W48 (Dortmund, 21:00)


Finále

Neděle 14. července - W49 vs. W50 (Berlín, 21:00)

Andrea Suttnerová / corrieredellosport.it

Nejnovější články