Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Nový zájemce o Mbappého? Kometa sezony do Arsenalu a defenzivní recept AC Milán

Přestupové spekulace: Nový zájemce o Mbappého? Kometa sezony do Arsenalu a defenzivní recept AC Milán

Přestupové spekulace: Nový zájemce o Mbappého? Kometa sezony do Arsenalu a defenzivní recept AC Milán © iconsport.photo - Kylian Mbappé

1

Líbilo se

30.11. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Mikel Arteta zvažuje příchod Jeremieho Frimponga z Leverkusenu, kterému se zatím letos náramně daří. Do nejlepší soutěže světa by mohl zamířit i Mbappé, políčeno na něj mají Reds. AC Milán se v lednu pokusí doplnit defenzivní řady, do Itálie by se mohl přesunout polský reprezentant.

Kometa Leverkusenu do Premier League?

Zdroje Daily Mirror naznačují, že Arsenal zvažuje akvizici v podobě Jeremieho Frimponga z Bayeru Leverkusen. Renomovaný novinář Fabrizio Romano potvrdil, že krajní obránce má ve smlouvě klauzuli o uvolnění. Přestup by se tak mohl uskutečnit v létě, cenovka je stanovena ve výši okolo 34 miliónů liber. Frimpong v letošní sezoně září, ve 12 ligových utkáních zapsal čtyři góly a pět asistencí. (zdroj: skysports.com)

Obětování Salaha za Mbappého?

Obětování Mohameda Salaha by mohlo nastínit cestu Liverpoolu k získání Kyliana Mbappého, o hvězdného Francouze by ovšem mohli zabojovat další zájemci v čele s Realem Madrid. Mbappému skončí příští rok kontrakt v PSG. Útočníkova sága však může skončit také novým podpisem smlouvy u stávajícího zaměstnavatele. Budoucnost Mbappého bude jistě pečlivě monitorována, jelikož francouzský forvard patří mezi to nejlepší, co se na trhu nachází. (zdroj: teamtalk.com)

AC Milán se pokusí zacelit mezeru v defenzivě

Vedení Rossoneri hledá možné varianty v defenzivě. V domácím zápase Ligy mistrů proti Dortmundu se jim totiž zranil stoper Malick Thiaw. AC Milán údajně nechce případnou akvizici koupit, jako pravděpodobnější varianta se tak jeví hostování. V popředí zájmu se nachází polský reprezentant Jakub Kiwior z Arsenalu, toho by mohl milánský celek přivést již v lednu. (zdroj: calciomercato.com)

Kiwior

Dominik Pánek / skysports.com, teamtalk.com, calciomercato.com

Nejnovější články