Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Osimhen do Chelsea? Budoucnost bývalé hvězdy Dortmundu a zálusk saudskoarabských klubů

Přestupové spekulace: Osimhen do Chelsea? Budoucnost bývalé hvězdy Dortmundu a zálusk saudskoarabských klubů

Přestupové spekulace: Osimhen do Chelsea? Budoucnost bývalé hvězdy Dortmundu a zálusk saudskoarabských klubů © iconsport.photo - Victor Osimhen

0

Líbilo se

27.11. - BULVÁRNÍK Přestupové spekulace nikdy neutichají, a proto vám přinášíme další pokračování v této rubrice. Blues mají údajně zálusk na hvězdu Serie A Victora Osimhena. V Anglii se řeší budoucí působiště Jadona Sancha. Britské ostrovy by mohl opustit Benrahma, zájem projevily přední celky ze Saúdské Arábie.

Chelsea se zaměřila na zisk nigerijského útočníka

Chelsea si údajně stanovila jako hlavní přestupový cíl získání Viktora Osimhena z Neapole. Útočník se v posledních týdnech stal pro Blues prioritou, přičemž by ho Londýňané rádi získali už v lednu. Alespoň takové jsou informace The Telegraph. Nigerijec by se přesunu na Stamford Bridge pravděpodobně nebránil. Osimhen by nebyl prvním reprezentantem této africké země v barvách Blues. V minulosti zde působil například John Obi Mikel. (zdroj: skysports.com)

Budoucnost Jadona Sancha

Spekulace ohledně budoucnosti Jadona Sancha nabírají na intenzitě. Vzhledem k jeho situaci na Old Trafford je téměř možné říct, že se bude Angličan stěhovat jinam. Zájem již projevil bývalý zaměstnavatel Sancha - Borussia Dortmund. Do boje by se měl nicméně zapojit také Juventus, který je připraven získat technicky vybaveného křídelníka v lednu na hostování. Od Sanchova přesunu do United v létě 2021 jeho kariéra výrazně stagnuje. (zdroj: fichajes.net)

Další známé jméno do Saúdské Arábie?

Nový agent Saida Benrahmy, který má kontakty s předními saúdskými celky, byl nedávno na schůzce s trenérem Kladivářů Davidem Moyesem. O hráče totiž projevují zájem přední kluby Saudi Pro League. Pokud dorazí solidní nabídka, West Ham možná nebude zcela proti, jelikož se Benrahmovo herní vytížení v poslední době snižuje. Dokud však Hammers budou hrát evropské poháry, nemusí být případná jednání o odchodu úplně jednoduchá. (zdroj: The Sun)

Benrahma

Dominik Pánek / skysports.com, fichajes.net, TheSun

Nejnovější články