Zpět na » Premier League » Manchester United se poptával na bývalého útočníka Chelsea Tima Wernera

Manchester United se poptával na bývalého útočníka Chelsea Tima Wernera

Manchester United se poptával na bývalého útočníka Chelsea Tima Wernera © iconsport.photo - Timo Werner

0

Líbilo se

28.11. - Bývalý útočník Chelsea Timo Werner se stal překvapivým předmětem zájmu Manchesteru United, který hodlá hvězdu RB Lipska v následujících týdnech blíže sledovat. Werner není spokojen se svou současnou situací v Lipsku a v poslední době byl spojován také s možným přesunem do Realu Madrid.

Podle informací televizní stanice Sky Sports se Werner objevil v poslední době v hledáčku Manchesteru United, který chce hráče bedlivě sledovat před nadcházejícím lednovým přestupovým obdobím.

Přestože Werner není v současnosti spokojen se svou pozicí v kádru Lipska, preferuje setrvání v klubu minimálně do příštího léta, ačkoli zájem Manchesteru United by ho mohl přesvědčit, aby zvážil své rozhodnutí.

Podle Sky Germany se klub Erika ten Haga již ptal na dostupnost Wernera, dosud ale neproběhla bližší jednání a německému klubu nepřišla ani žádná nabídka za hráče.

Sám Werner je tento týden v Manchesteru, nikoli ale kvůli jednáním o možném přesunu k United, nýbrž kvůli blížícímu se utkání jeho klubu proti konkurenčnímu Manchesteru City.

Sedmadvacetiletý německý útočník má již zkušenosti s anglickým fotbalem, když jej v červenci 2020 přivedla za 45 milionů liber Chelsea, Werner nicméně v 56 odehraných zápasech za klub vstřelil jen 10 gólů a posléze se raději vrátil do Lipska.

Od svého návratu v srpnu 2022 vstřelil Werner za Lipsko, které jej získalo zpět za 25,3 milionu liber, hned ve své první sezóně 16 gólů. Letos má nicméně na kontě zatím jen dvě branky ze 13 odehraných zápasů.

Wernerovi by mohla změna klubu prospět i vzhledem k blížícímu se Euru 2024 v rodném Německu, za které útočník Lipska nenastoupil od doby, kdy se reprezentačního týmu ujal bývalý kouč Bayernu Mnichov Julian Nagelsmann.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články