Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » EA FC 24: Nejlépe hodnocené karty hry

Ostatní - EA FC 24: Nejlépe hodnocené karty hry

EA FC 24: Nejlépe hodnocené karty hry © iconsport.photo - Vinícius bude hodně oblíbený

0

Líbilo se

12.09. - Včera jsme mohli na sociálních sítích vidět první oficiální hodnocení některých hráčů a hráček EA FC 24. V působivém videu vývojáři ukazovali, že jim hodně záleželo na pokročilých statistikách, ze kterých vychází i herní styly, tedy nějaké speicální schopnosti těchto hráčů. Po nějaké chvíle jsme se už dozvěděli i hodnocení nejlepších hráčů celé hry. O koho jde?

Nejlepším hráčem ve hře nakonec skutečně bude Erling Haaland. Jeho karta si polepšila ve střelbě a přihrávkách, ale dolů šla obrana a dribling s rychlostí zůstal stejný. Navíc by měl mít špatnou slabou nohu a schopnost kliček. Dobrý by tedy měl být pro první týdny. Úplně jiná písnička, to je Kylian Mbappé. Ten zůstal na hodnocení 91, ale jeho karta už tradičně vypadá brutálně a bude hratelná ještě měsíce po vydání hry a i v tu chvíli bude patřit mezi ty nejlepší. Odpovídat tomu bude jako každý rok i cena. V prvních týdnech bude Mbappé jako svatý grál.

Společně s tímto duem bude na hodnotě 91 i Kevin De Bruyne. Do zálohy jedna z nejlepších karet. Famózní přihrávky, velmi dobrá střelba z dálky a technické zakončení. Karta, u které vám snad ani tolik nevadí průměrná rychlost. S hodnocením 90 vám hra nabídne i superstars, které změnily dres a to Karima Benzemu a Lionela Messiho. U nich a hlavně pak u Messiho bude těžké je kvůli chemii nakombinovat s jinými hráči, ale variantou mohou být heroes karty z MLS. Obě karty jsou stále celkem hratelné, hlavně na první týdny hry. S hodnocením 90 uvidíme i Courtoise, Lewandowskiho a Kanea.

S novým zasazením budeme muset počítat i u Neymara s hodnocením 89, jelikož přestoupil do Saudské Arábie. Vzhlecem k tomu, kolik hráčů do Arábie odešlo, by ale chemia nemusela být problémem. Navíc tu jsou heroes karty Al-Jaber a Al-Owairam. Na hodnotě 89 je i liverpoolská dvojice Salah-van Dijk. Oba dva mají velmi dobré karty. Virgil van Dijk navíc bude výborně použitelný hodně dlouhou dobu. S 89 se prezentuje i Vinícius Jr. Výborná karta a konečně s dobrým zakončením. Bude to jedna z nejžádanějších a nejdražších karet na začátku hry.

Nejlépe hodnocení fotbalisté EA FC 24

David Suchý / ea.com

Nejnovější články