Zpět na » Ostatní » Sadio Mané dal zelenou Al-Nassru. Stále ale preferuje setrvání v Bayernu

Sadio Mané dal zelenou Al-Nassru. Stále ale preferuje setrvání v Bayernu

Sadio Mané dal zelenou Al-Nassru. Stále ale preferuje setrvání v Bayernu © iconsport.photo - Sadio Mané z Bayernu odejít nechce, ale jinou možnost nemá

0

Líbilo se

21.07. - Přestože by si údajně přál v Bayernu zůstat a ještě se zkusit prosadit, v klubu to tak necíít a chtějí, aby Sadio Mané odešel a klub na něm ještě něco vydělal. I proto senegalský křídelník cítí, že jinou možnost nemá a dal zelenou jednání s Al-Nassr, který nakonec může posilovat i přes prvotní zákaz přímo od FIFA. Jednání s legendou Liverpoolu mají začít už brzy.

Sadio Mané začal s velkým fotbalem ve Francii. Hrál za Méty, než přestoupil jako velký talent do Salzburgu. Ideální adresa, kde svůj talent rozvíjet. Po dvou brutálních sezónách zamířil do Premier League, kde dvě sezóny zářil v dresu Southamptonu. Dal dokonce nejrychlejší hattrick v dějinách soutěže. Naplno se ale ukázal až v Liverpoolu, v jehož dresu překonal Didiera Drogbu a za Salahem se stal druhým nejlepším africkým střelcem v historii Premier League. Na Anfield Road se stal ikonou, ale po 6 úspěšných sezónách se rozhodl pro přesun do Bayernu.

Začalo to docela dobře, jenže přišla i zranění a Mané nemohl najít formu. Gól či asistenci sice čas od času přidal, vždyť samo o sobě není 12+6 málo, ale nehrál dobře. Údajně se navíc nesžil ani se svými spoluhráči, což jen podtrhl konflikt po vyřazení z Ligy mistrů, kdy pěstí trefil Leroye Saného. Hned se začalo mluvit o tom, že Maného chce klub prodat. To je pravda, ale sám hráč se nechce vzdát jen tak bez boje a ještě jednu sezónu v Mnichově by rád zkusil. Jenže to nakonec vypadá že vedení klubu nepřemluví a skutečně odejde po pouhém roce.

Dříve se hodně mluvilo o tom, že je o něj zájem z Al-Ahli, kde už podepsal Roberto Firmino, ale aktuálně je nejvážnějším zájemcem Al-Nassr, kde nastupuje Cristiano Ronaldo. Klub má zájem i o Moussu Diabyho, ale ten si nakonec vybral Aston Villu a Mané by mohl být náhradou, která ve finále přinese ještě více pozornosti. Mané dal nakonec snahám klubu zelenou a v příštích dnech by měl jednat o své smlouvě. Al-Nassru ale jasně naznačuje, že preferuje setrvání v Bayernu, takže finančně bude muset opravdu přitlačit.

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články