Zpět na » Ostatní » Sergio Ramos se rozhoduje mezi Interem Miami a Saudskou Arábií

Sergio Ramos se rozhoduje mezi Interem Miami a Saudskou Arábií

Sergio Ramos se rozhoduje mezi Interem Miami a Saudskou Arábií © iconsport.photo - Sergio Ramos je aktuálně volným hráčem

0

Líbilo se

03.07. - Je jedním z nejlepších středních obránců, jaké kdy fotbal poznal. Aktuálně je ale bez angažmá a rozmýšlí se nad dvěma variantami. Jedna z nich se dost možná stane jeho vůbec poslední štací v kariéře. Sergio Ramos, muž co by na hřišti nechal život, se rozhoduje mezi Interem Miami, kam by následoval spoluhráče Messiho a dvěma kluby ze Saudské Arábie.

Sergio Ramos je odchovancem Sevilly, ale na nejvyšší úrovni se moc dlouho neohřál. Jako generační talent ho za obrovské peníze koupil Real Madrid. Psal se rok 2005. Za 16 let co v klubu odehrál vyhrál všechno. Stal se klubovou ikonou, za kterého by fanoušci dali život. Symbol klubu. I v těžkých časech dokázal své spoluhráče strhnout a dovést i prohraná utkání k vítězství. A to i svými góly, kterých dal více než 100. Jenže se nedohodl na novém kontraktu a v létě 2021 společně s Lionelem Messim jako volný hráč odešel do PSG. Obrovská posila.

Jenže se čekalo daleko víc. Během první sezóny ho hodně limitovala zranění a odehrál jen 12 ligových utkání. Letos už jich bylo 33 a patřil mezi opory, ačkoliv už na něm je čím dál více znát pokročilý věk. Klub se chce posunout a přivádí Milana Škriniara s Lucasem Hernandézem. 37letá španělská ikona je tak po 2 letech opět mezi volnými hráči a hledá si nagažmá. Předpokládalo se, že kariéru ukončí v milované Seville, ale buď to ještě přijde, nebo "SR4" zamíří na poslední štaci tam, kde dostane pořádný balík peněz a hvězdné spoluhráče.

Na stole má totiž 3 nabídky, které zvažuje. Podepsat může s Al-Ahli, kde už podepsal Edouard Mendy a podepíše Firmino, s Al-Ittihad, kam zamířil Benzema, Kanté nebo Portugalec Jota a s Interem Miami. To je kapitola sama o sobě. Plat by tam měl zřejmě měnší, ale připojil by se k Lionelu Messimu, se kterým sdílel kabinu poslední 2 roky a k Sergio Busquetsovi. Po jeho boku se zase stal mistrem světa i Evropy. Přijít má navíc i Jordi Alba. Ramos tedy aktuálně společně se svou rodinou zkoumá možnosti a v nejbližších dnech se rozhodne.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články