Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo prozradil, že měl na počátku nového angažmá problémy s jedním téninkovým aspektem

Cristiano Ronaldo prozradil, že měl na počátku nového angažmá problémy s jedním téninkovým aspektem

Cristiano Ronaldo prozradil, že měl na počátku nového angažmá problémy s jedním téninkovým aspektem © iconsport.photo - cristiano ronaldo

1

Líbilo se

16.06. - Cristiano Ronaldo se otevřeně, že po přestupu z Premier League a anglického počasí do arabského klubu Al Nassr, měl problémy s jednou částí tréninku. Potvrdil, že největší problém pro jeho tělo bylo počasí. Jak je známo, v týmech kde Ronaldo působil, byly teplotní podmínky naprosto rozdílné.

Nikdo by nečekal, že se Ronaldo po odchodu z Manchesteru United na konci loňského roku přesune do saúdské profesionální ligy. Nyní se však k němu připojil obrovský příliv největších evropských hvězd a přestoupil už i jeho bývalý spoluhráč z Realu Madrid Karim Benzema.

Neymar patří mezi jména, která jsou v létě spojována s přesunem na Blízký východ poté, co majitelé Newcastlu United, společnost PIF, koupili čtyři největší saúdské kluby.

Díky novým příchodům bude mít Ronaldo ještě těžší dostat se do saúdského týmu sezony Pro League, což se mu v prvním ligovém ročníku nepodařilo. A to i přesto, že v 16 ligových zápasech vstřelil 14 gólů a skončil jako pátý nejlepší střelec divize, přestože nastoupil teprve v polovině sezony.

Možná právě těžký start do života v nové zemi zastavil postup osmatřicetiletého fotbalisty, který na konci sezony nezískal ocenění poté, co se mu nepodařilo skórovat v úvodních třech zápasech.

Možná za to mohlo horko, s nímž pětinásobný držitel Zlatého míče prozradil, že se potýkal už při svém příchodu.

"Největším rozdílem, který jsem v Saúdské Arábii zjistil, je samozřejmě horko a přizpůsobení rozvrhu tréninku pozdějším hodinám, kdy je chladněji. Ale už jsem si na to opravdu zvykl. Zdejší fanoušci jsou ke mně neuvěřitelní, vítají mě a ti, kteří mě sledují, pokračují v této úžasné cestě. Každá liga a každá země je jiná a já jsem velmi hrdý na to, že jsem v Evropě zažil tři různé ligy a ve všech jsem získal tituly."

Průměrné nejvyšší teploty v Manchesteru se v listopadu pohybují kolem 9 stupňů, což je doba, kdy United před mistrovstvím světa opustil. Když v lednu dorazil do Rijádu, bylo už dvakrát větší horko, kolem 20 stupňů, a to se nyní oteplilo na 41.

Momentálně je příliš zaneprázdněn soustředěním se na to, aby pomohl Portugalsku kvalifikovat se na příští letní Euro, protože se v příštím týdnu utká s Bosnou a Hercegovinou a Islandem.

Petr Magasanik / twitter.com

Noviny
Nejnovější články