Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Mané by se mohl vrátit do Anglie, Saliba má rovněž řadu zájemců

Přestupové spekulace: Mané by se mohl vrátit do Anglie, Saliba má rovněž řadu zájemců

Přestupové spekulace: Mané by se mohl vrátit do Anglie, Saliba má rovněž řadu zájemců © iconsport.photo - Maného budoucnost je opředena řadou otazníků

3

Líbilo se

18.05. - BULVÁRNÍK Letní transferové období se nezadržitelně blíží. Odehrát už zbývají jen poslední kola ligových soutěží a samozřejmě pohárová finále. Co bude následovat, zatím můžeme jen věštit, nicméně již teď máme řadu indicií, kteří by hráči by mohli přes léto měnit dres. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejžhavější zákulisní novinky posledních dní.

V Bayernu zřejmě Mané nezůstane

Reprezentant Senegalu Sadio Mané přišel před rokem do Mnichova za velkých očekávání fanoušků, jeho angažmá v Allianz Areně se ale proměnilo spíše v noční můru. Hráčovi zástupci už údajně řeší další přestup svého klienta. Zatím nejpravděpodobněji se jeví odchod zpátky do Premier League, kde se po Maném ptají Newcastle a Manchester United. (Zdroj: Sky Sports Germany)

Jeden z objevů sezóny by se nemusel v Londýně příliš zdržet

William Saliba se po hostování v Ligue 1 vrátil do Arsenalu ve výsostné formě a po většinu končícího ročníku, když tedy zrovna nebyl zraněný, držel obranu Gunners. Manažer Mikel Arteta bezesporu i pro příští sezónu myslí na ty nejvyšší ligové příčky a o Salibu by rozhodně nechtěl přijít, ve Francii se však píše o tom, že vytáhlý stoper čelí zájmu hned několika dalších velkoklubů. (Zdroj: RMC Sport)

Bude Saliba pokračovat v dresu Kanonýrů?

Ten Hag lanaří Rabiota do United

V soukromí už si prý promluvil trenér Erik ten Hag se středopolařem Juventusu Adrienem Rabiotem, aby prodiskutovali možný přestup Francouze na Old Trafford. Rabiot se již několikrát vyslovil, že by rád okusil Premier League, ve které dosud nehrál. Naopak Manchester United by potřeboval nahradit Marcela Sabitzera, jemuž skončí hostování u Red Devils. (Zdroj: L’Équipe)

Balogun v létě bude k mání

Velmi slušných 19 vstřelených gólů na hostování v Remeši zařadilo Folarina Baloguna mezi žhavé zboží evropského trhu. Arsenal, kterému snajpr patří, podle všeho nebude svého odchovance držet a pokusí se jej již v tomto přestupovém okně výhodně prodat. Cenovka by se prý měla pohybovat kolem 30 miliónů liber a hlavním kandidátem na koupi se zdá být AC Milán. (Zdroj: Daily Mail)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, skysports.com, rmcsport.tv, lequipe.fr, dailymail.co.uk

Noviny
Nejnovější články