Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Liverpool chystá nabídku na oporu Sportingu, Arsenal zvažuje mezi Ricem a Camavingou

Přestupové spekulace: Liverpool chystá nabídku na oporu Sportingu, Arsenal zvažuje mezi Ricem a Camavingou

Přestupové spekulace: Liverpool chystá nabídku na oporu Sportingu, Arsenal zvažuje mezi Ricem a Camavingou © iconsport.photo - Ugarte se možná bude stěhovat na prestižní adresu

2

Líbilo se

11.05. - BULVÁRNÍK Ty největší zápasy probíhající klubové sezóny jsou stále teprve před námi. V ligových soutěžích se láme chleba a na pohárové scéně se pomalu jde doslova do finále. Už nyní ale kluby musí řešit také nadcházející ročník, především z hlediska svých kádrů. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejsledovanější zprávy z přestupového trhu posledních dní.

Ugarteho má v merku Jürgen Klopp

Zdá se, že Liverpool v posledních kolech Premier League ještě zabojuje o slušné umístění, je však jasné, že v dalších sezónách chce mířit výše. Pomoci by k tomu mohl mimo jiných také Manuel Ugarte, chválený defenzivní záložník Sportingu Lisabon. Reds prý plánují aktivovat jeho výkupní klauzuli v hodnotě 52 miliónů liber. (Zdroj: Record)

Gunners zvažují posily do záložní řady

Kapitán Declan Rice je podle mnoha zdrojů považován za přestupní cíl číslo jedna pro Arsenal manažera Mikela Artety, karty by se ale ještě mohly zamíchat. Nejen kvůli astronomické tržní hodnotě Rice mají Kanonýři jako alternativu vyhlédnutého Eduarda Camavingu, teprve dvacetiletého hráče Realu Madrid. Francouzský reprezentant umí krom středu zálohy zaskočit také na postu levého obránce, kde dost možná Arsenalu odejde málo vytížený Kieran Tierney. (Zdroj: SPORTbible)

Camavinga má zájemce z Ostrovů

United možná vycouvá ze závodu o Osimhena

Red Devils se zpočátku jevili jako jasní kandidáti na podpis Victora Osimhena, hvězdu letošního titulového tažení Neapole, z jejich plánů ale nakonec může sejít. Vedení klubu údajně trápí, krom očekávané astronomické ceny, fakt, že Osimhen zatím nemá zkušenosti s Premier League. Právě to byl totiž kámen úrazu některých předchozích velkých posil, které přišly na Old Trafford. (Zdroj: Football Insider)

Ancelotti zřejmě zatrhne plány Liverpoolu

Již nějaký ten pátek je Aurélien Tchouaméni dalším hráčem v hledáčku celku z Anfield Road, jeho přesun na Ostrovy ale dost možná neklapne. Liverpool se v loňském závodu o Tchouaméniho nechal předběhnout Realem Madrid, kde však rodák z Rouenu nepatří mezi hráče prvního sledu. Reds tedy chtějí zkusit nadějného záložníka přivést formou hostování, podle dostupných informací ale trenér Carlo Ancelotti s Tchouaménim do budoucna stoprocentně počítá. (Zdroj: 90min)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, record.pt, sportbible.com, 90min.com, footballinsider247.com

Noviny
Nejnovější články