Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Maguire by se v létě mohl stěhovat, středopolaře Realu sleduje anglická smetánka

Ostatní - Přestupové spekulace: Maguire by se v létě mohl stěhovat, středopolaře Realu sleduje anglická smetánka

Přestupové spekulace: Maguire by se v létě mohl stěhovat, středopolaře Realu sleduje anglická smetánka © iconsport.photo - Chýlí se stávající angažmá často kritizovaného Maguira ke konci?

1

Líbilo se

04.04. - BULVÁRNÍK Pomalu se dostáváme do klíčové fáze klubové sezóny, fotbalové kluby a samozřejmě ani fanoušci však nemají v hlavách čistě jen dění přímo na hřišti. V plném proudu už jsou samozřejmě také práce spjaté s letním přestupovým oknem, od skautingu až po vyjednávání. My se společně pojďme podívat na stručný souhrn transferových spekulací uplynulého týdne.

United je otevřeno odchodu několika hráčů, mezi nimi i Maguira

Erik ten Hag už se zabydlel ve své kanceláři na Old Trafford a udělal si ucelený názor na svůj kádr. Před nadcházejícím přestupním termínem to vypadá, že za nepotřebné považuje hned několik hráčů prvního týmu. Red Devils podle všeho budou naslouchat nabídkám za McTominaye, Lindelöfa, Hendersona a dokonce i kapitána Harryho Maguira, který se dlouhodobě prezentuje nepřesvědčivými výkony. (Zdroj: ESPN)

Kolem Tchouameniho poletují Arsenal i Liverpool

Rodák z francouzského Rouenu přestoupil vloni v létě za 80 miliónů euro z Monaka do Realu Madrid, nicméně formu se mu zatím na Pyrenejském poloostrově nedaří úplně vyladit. Toho by údajně chtěly využít velkokluby z Premier League, které potřebují posílit střed pole. Jmenovitě by se mělo jednat o Manchester United, Liverpool a nově také Arsenal. (Zdroj: football.london)

Tchouamenimu se rýsujou možnosti na letní přesun

Kdo uloví další mladou brazilskou hvězdu?

Je mu teprve osmnáct let, přesto už střílí góly za první tým Athletico Paranaense. Vitor Roque přivábil pozornost snad všech evropských mužstev a zdá se, že jej čeká zásadní rozhodnutí ohledně své budoucnosti. O fotbalistu, jenž při posledním reprezentačním srazu debutoval za seniorský výběr Kanárků, prý stojí především Barcelona a Arsenal. (Zdroj: SPORTbible)

Arsenal se nevzdává barcelonského Raphinhy

Na brazilského křídelníka posílali Gunners nabídky již minulé léto a znovu pak v průběhu ledna, nic z toho ale nevyšlo. Napotřetí už by ale severlondýnský gigant mohl pořídit lépe. Katalánci se zřejmě budou muset vypořádat se svými finančními patáliemi a právě Raphinha patří mezi hráče, kteří nejsou natolik nepostradatelní. (Zdroj: Football Insider)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, espn.co.uk, football.london, sportbible.com, footballinsider247.com

Nejnovější články