Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Arsenal nastavil cenovku nadějného kanonýra, Liverpool sonduje kolem Tchouaméniho

Přestupové spekulace: Arsenal nastavil cenovku nadějného kanonýra, Liverpool sonduje kolem Tchouaméniho

Přestupové spekulace: Arsenal nastavil cenovku nadějného kanonýra, Liverpool sonduje kolem Tchouaméniho © iconsport.photo - Zástupci Folarina Baloguna před sebou mají perné léto

1

Líbilo se

12.04. - BULVÁRNÍK Fotbalová sezóna 2022/23 vstupuje do nejvypjatější fáze a fanoušci po celém světe jsou zvědaví, jak dopadne právě jejich oblíbený tým. Ačkoliv na přestupový trh se zatím tolik z nich nesoustředí, to samé rozhodně nelze říct o samotných klubech. Proto se pojďme společně podívat na shrnutí těch nejzajímavějších novinek ze zákulisí rýsujících se přestupů.

Arsenalu na hostování roste hvězda

Když Kanonýři před sezónou poslali Folarina Baloguna formou ročního vypůjčení do Remeše, rozhodně nečekali, že stále teprve 21letý mladík nasází v dosavadním průběhu Ligue 1 už 18 branek. Po návratu do mateřského klubu to ale pořád v konkurenci Eddieho Nketiaha a Gabriela Jesuse nebude mít vůbec jednoduché. Gunners tedy již mírně počítají s možným prodejem a údajně budou zvažovat nabídky nejmíň v hodnotě 26,5 miliónů liber. (Zdroj: The Sun)

Reds mají na Tchouaméniho nachystaných 70 miliónů

Když se před rokem rozhodoval Aurélien Tchouaméni, kam zamíří z Monaka, odmítl Liverpool a chytil laso z Realu Madrid. Jürgen Klopp se ovšem stále řadí mezi fanoušky francouzského defenzivního záložníka a nadále apeluje na svého zaměstnavatele, aby mu po nepříliš vydařené sezóně rodáka z Rouenu přitáhnul. Liverpool podle všeho má v plánu předložit Los Blancos 70 miliónů euro. (Zdroj: El Nacional)

Zahraje si nakonec Tchouaméni přeci jen v Liverpoolu?

United a Bayern možná odradí od koupi Kola Muaniho požadovaná částka

Během posledních sezón vyrostl Randal Kolo Muani v hráče světové úrovně. 12 gólů a 10 asistencí ve stále probíhajícím bundesligovém ročníku pochopitelně přilákalo řadu zájemců, mezi nimiž měli čnít Bayern Mnichov a Manchester United. Eintracht Frankfurt však těmto zájemcům už prý vyjasnil, že nehodlá svůj klenot prodávat za méně než astronomických 100 miliónů euro. (Zdroj: Sky Germany)

Jak dopadne letní barcelonský výprodej?

FC Barcelona se již nějaký ten pátek utápí ve finančních problémech, nicméně vyřešit to hodlá v nejbližším přestupním období. Skrz hráčské prodeje chce získat až 120 miliónů euro a právě pomocí nich zacelit díry v ekonomickém chodu. Důležitou součástí tohoto plánu by přitom stále mohl být prodej Frenkieho de Jonga, který v létě odmítnul přestoupit do Manchesteru United. (Zdroj: Sport)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, thesun.co.uk, elnacional.cat, skysports.com, sport.es

Nejnovější články