Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Lionel Messi zvažuje návrat do Barcelony, Bayern Mnichov láká Harryho Kanea

Přestupové spekulace: Lionel Messi zvažuje návrat do Barcelony, Bayern Mnichov láká Harryho Kanea

Přestupové spekulace: Lionel Messi zvažuje návrat do Barcelony, Bayern Mnichov láká Harryho Kanea © media.newyorker.com - Lionel Messi

0

Líbilo se

27.03. - BULVÁRNÍK Jaro je v plném proudu a na trávnících po celém světě probíhají urputné boje. Už za pár měsíců tu bude opět letní přestupové okno a první zákulisní informace se objevují už nyní. Pojďme se podívat na nejsledovanější zprávy z hráčského trhu, které nám přinesl uplynulý týden.

Barcelona chce v létě znovu podepsat smlouvu s Lionelem Messim

Současný trenér Barcelony a dlouholetý přítel Lionela Messiho Xavi Hernández údajně usiluje o Messiho návrat na Nou Camp. Pokud by se však mistr světa rozhodl pro návrat do Katalánska, musel by přijmout výrazné snížení platu. Po vypadnutí PSG z Ligy mistrů není vedení klubu s výkony Argentince spokojeno. (zdroj: sportbible.com)

PSG chce nahradit Messiho Leaem

Pokud Lionel Messi na konci sezony odejde, Paris Saint-Germain se podle zpráv z Itálie rozhodne získat Rafaela Leaoa. Sportovní ředitel Milána a klubová legenda Paolo Maldini již dříve prohlásil, že klub nemá v úmyslu Leaoa prodat, ale jeho výstupní klauzule by mu mohla toto rozhodnutí vzít z rukou. (zdroj: footballtransfers.com)

Kdo se zapojí do závodu o podpis Jošky Gvardiola z Lipska?

Gvardiol se stal jedním z nejžádanějších mladých hráčů ve světovém fotbale poté, co v prosinci nastoupil za Chorvatsko na mistrovství světa v Kataru. O Gvardiola mají zájem giganti jako Real Madrid, Barcelona, Manchester City, Chelsea nebo Liverpool, který je odhodlán posílit svou obranu po neúspěšné sezoně pod vedením Jurgena Kloppa. Kam povedou mladíkovi další kroky, ale zatím není jasné. (zdroj: footballtransfers.com)

Blíží se konec Kanea v Tottenhamu?

Devětadvacetiletý hráč je v Tottenhamu spokojený, ale novou smlouvu nepodepíše, pokud nebude v létě jmenován manažer světové úrovně. Podle nových informací by byl Kane ochoten jednat o podmínkách a zůstat, pokud by byl jmenován Nagelsmann, a návrat Pochettina by anglického kapitána rovněž lákal k setrvání. Bayern Mnichov projevuje velký zájem o letní podpis Kanea, přičemž nový manažer Thomas Tuchel je velkým obdivovatelem útočníka z dob, kdy trénoval v Premier League Chelsea. (zdroj: footballinsider247.com)

/ sportbible.com, footballinsider247.com, footballtransfers.com

Nejnovější články