Zpět na » Primera Division » Lionel Messi nečekaně přestupuje do Realu Madrid za 150 milionů euro

Lionel Messi nečekaně přestupuje do Realu Madrid za 150 milionů euro

Lionel Messi nečekaně přestupuje do Realu Madrid za 150 milionů euro © foceno telefonem autora článku - Lionel Messi senzačně přestupuje do Realu Madrid

32

Líbilo se

01.04. - VÍME PRVNÍ Obavy fanoušků PSG se potvrdily. Messi byl opravdu v pařížském celku nespokojený, už zde nechtěl hrát a našel si nové angažmá. Asi všechny ale překvapí, kam se rozhodl vydat. Jeho novým pracovním místem se totiž stane největší rival Barcelony Real Madrid. Prezident madridského klubu Florentino Perez znovu dokázal, že je mistrem ve svém oboru, když se domluvil na podmínkách s prezidentem PSG Nasserem Al Khelaifim.

Překvapilo nás, že Messi naši nabídku přijal. Dlouho jsme přemýšleli, kým posílit náš útok. Chtěli jsme koupit nějaké zvučné jméno, nejprve nás napadl Mbappé nebo Haaland. Když jsem ale uslyšel, že Messi není v Paříži šťastný, zavolal jsem mu a nabídl mu, že může hrát u nás. S PSG nebylo snadné vyjednávat v souvislosti s penězi, ale není to nic, s čím bychom si neporadili,“ prohlásil Perez.

Real Madrid star invites President Florentino Perez to wedding - Football  España

Argentinská hvězda už si v Madridu stihla koupit luxusní byt. Přestoupit by měl, až se otevře letní přestupové okno. Přestupová suma činí 130 milionů eur a sám Messi by si měl vydělat ročně kolem 50 milionů eur. Kontrakt podepsal na dva roky.

Luxury apartments for sale in Madrid, Community of Madrid, Spain |  JamesEdition

„Nebyl jsem v PSG spokojený. Nelíbilo se mi místní prostředí a ztrácel jsem chuť k fotbalu. Když mi zavolal Florentino Perez, nevěděl jsem, jak odpovědět. Ale potom mi došlo, že se přece chci vrátit do Španělska. Barcelona si mě momentálně z finančního hlediska nemůže dovolit a toto mi přišlo jako druhá nejlepší možnost,“ řekl tisku mistr světa z Kataru.

Není k dispozici žádný popis fotky.

K situaci promluvilo i vedení PSG: Chtěli jsme Messiho udržet, nabídli jsme mu více peněz a on i přesto chtěl odejít. Kdyby přestoupil v létě, tak z něj nezískáme ani euro, takhle jsme za něj získali alespoň finanční náhradu. Nyní přemýšlíme, že koupíme ze Saudské Arábie Cristiana Ronalda.“

Prezes Paris Saint-Germain Nasser Al Khelaifi oskarżony o korupcję - rp.pl

Real Madrid tak od nové sezóny dostane nové herní možnosti. Lionel Messi může nastupovat na pravém křídle, Valverde by se přesunul na střed zálohy a z Rodryga by se stal žolík na plný úvazek. Messi ale také může nastupovat na hrotu společně s Karimem Benzemou a Real by začal hrát na dva útočníky. Další alternativou je pozice podhrota. Ta v Realu Madrid příliš nefunguje, ale trenér Ancelotti o zavedení tohoto postu bude jistě také přemýšlet.

Nikolas Kočica / rozhovory Fotbalportalu s Lionelem Messim, Perezem a Al Khelaifim

Nejnovější články