Zpět na » Ostatní » Dele Alli promluvil o tom, proč se nedostavil na trénink Besiktase

Dele Alli promluvil o tom, proč se nedostavil na trénink Besiktase

Dele Alli promluvil o tom, proč se nedostavil na trénink Besiktase © iconsport.photo -

0

Líbilo se

23.03. - Dele Alli prolomil své mlčení a popřel tvrzení manažera Besiktase, že se ztratil. Ve středu šéf Besiktase Senol Gunes senzačně prohlásil, že zapůjčený hráč Evertonu zmizel poté, co se nedostavil na trénink a nikdo neví kde se nechází.

Manažer Besiktase Gunes mediím sdělil: "Dele Alli nemohl v tuto chvíli přijít. Prší, asi proto bohužel nemohl přijít. Snažíme se od něj něco zjistit. Nemohli jsme se mu dovolat. Doufejme, že neměl nehodu a že je náš hráč v pořádku." Na pozadí těchto tvrzení deník The Echo uvedl, že Alliho agent potvrdil, že dostal povolení odcestovat do Londýna na lékařskou prohlídku.

Později večer Alli na svém Instagramu zveřejnil zprávu, v níž řeagoval na tvrzení manažera klubu. Šestadvacetiletý hráč napsal: "Hej, lidi, právě jsem dostal spoustu zpráv, tak jsem chtěl něco vyjasnit. Klub mi dal povolení, abych se dnes zúčastnil schůzky s lékařem. Zítra se mám normálně vrátit do tréninku."

Alliho působení v tureckém Besiktasi zatím nebylo ničím jiným než katastrofou. Už v lednu byl bývalý hráč kritizován manažerem, který řekl: "Dele Alli má za sebou dobrou kariéru, ale momentálně si nezaslouží hrát, protože bohužel nepodává výkony dostatečné k tomu, abych si zařadil do sestavy."

Vzhledem k tomu, že jehohostováníí vyprší na konci sezony 22/23, je téměř jisté, že se Alli vrátí do Evertonu, protože Besiktas v současné době nemá zájem o to, aby se hostování proměnilo v trvalý přestup.

V této sezóně zatím Alli nastoupil za Besiktas ve všech soutěžích celkem 17krát, vstřelil pouze tři góly a nemá na kontě žádnou asistenci.

Dele, který v létě 2015 přišel do Anglie z MK Dons, se rychle stal jednou z hvězd Premier League a v letech 2016 a 2017 získal ocenění PFA Young Player of the Year. V té době se také pravidelně objevoval na mezinárodní scéně a hrál klíčovou roli při postupu Anglie do semifinále mistrovství světa v roce 2018. Bohužel to ale poslední roky vypadá, že jeho potenciál nebude naplněn.

Petr Magasanik / twitter.com, instagram.com, skysport.com

Nejnovější články