Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Erling Haaland opustil reprezentační kemp kvůli zranění

Ostatní - Erling Haaland opustil reprezentační kemp kvůli zranění

Erling Haaland opustil reprezentační kemp kvůli zranění © iconsport.photo -

0

Líbilo se

21.03. - Erling Haaland opustil norský tréninkový kemp v Marbelle poté, co po vítězství Manchesteru City v FA Cupu proti Burnley pocítil bolest v tříslech. Ačkoli dorazil na začátek kempu, kvůli stále přetrvávající bolesti, byl preventivně poslán domů.

Dvaadvacetiletého útočníka, který v této sezóně nastřílel v 37 zápasech za klub i reprezentaci 42 gólů, povolal Stale Solbakken do národního týmu minulý týden. Norský reprezentant však musel kvůli zranění třísel odstoupit z nadcházejících mezistátních utkání proti Španělsku a Gruzii.

Oficiální účet Norské reprezentace na Twitteru tuto zprávu potvrdil: "Zápasy proti Španělsku a Gruzii se bohužel obejdou bez Erlinga Haalanda. Kvůli přetrvávající bolesti třísel se lékařský klub rozhodl nic neriskovat a Erling Haaland byl bohužel poslán domů. Zdraví hráče je na prvním místě a případná delší ztráta by byla jak pro Manchester City, tak i pro národní tým znatelná."

Ola Sand, lékař norského národního týmu, poskytl aktuální informace o Haalandově situaci. "Doufali jsme, že se jedná pouze o maličost v oblasti třísel, která odezní do soboty, ale po včerejších testech a vyšetřeních bylo jasné, že do zápasů proti Španělsku a Gruzii nastoupit nemůže. Bude pro všechny strany lepší, když se mu dostane lékařského sledování v klubu a nebudeme riskovat jeho delší absenci."

Podle manažera norské reprezentace Staleho Solbakkena to sám Haaland těžce nesl, když zjistil, že nemůže bojovat za tým. "Naštěstí je v této sestavě stále dost sebevědomí, talentu a klubové soudržnosti, aby jsme v dalších zápasech získali body, ačkoli absence Erlinka nás velice mrzí."

Haaland bude mít na zotavení ze zranění dostatek času, další zápas čeká Manchester City na začátku dubna proti rivalovi Liverpoolu, který letos zatím nezažívá nejlepší sezónu.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články