Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Deschamps náhradu za Benzemu nepovolá

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Deschamps náhradu za Benzemu nepovolá

MS ve fotbale 2022: Deschamps náhradu za Benzemu nepovolá © mx24online.com - Za Karima Benzemu Deschamps náhradu nepovolá

0

Líbilo se

20.11. - Všichni jsme se těšili na to, jak Karim Benzema jakožto čerstvý vítěz Zlatého míče ohromí Katar a popere se o korunu pro krále střelců. Vypadá to ale, že mezinárodní trofej mu souzena není a kvůli zranění se na turnaji nepředstaví. Kdo čekal náhradu v nominaci, toho musel zklamat trenér Deschamps, který nikoho nepovolá.

Karim Benzema byl poměrně dlouhou dobu mimo reprezentaci. Jeho reprezentační kariéru provázely skandály a ten největší ohledně vydírání Mathieuho Valbueny s pornokazetami, byl právě důvodem toho, proč se útočník Realu Madrid ve francouzském dresu neobjevil 6 let. Na minulém Euru byl jedním z nejlepších střelců turnaje, ačkoliv Francie vypadla už v osmifinále. A v Kataru na něj chtěla Francie hodně sázet. Osud tomu ale chtěl jinak.

Francie se už se zdravotními problémy hráčů musela vypořádat. Presnel Kimpembe a Christopher Nkunku, kteří byli v nominaci museli tým opustit. Na jejich místo přišli Axel Disasi z Monaca a Randal Kolo Muani z Frankfurtu. K nim byl donominován i výborný Marcus Thuram z Mönchengladbachu.

Karim Benzema se bohužel musí vzdát své účasti na světovém šampionátu. Celý tým sdílí Karimův smutek a přeje mu rychlou rekonvalescenci. Ale celému týmu věřím a věřím, že dosáhneme našich cílů. Náhradu nepovolám. Karima nahradit dokážeme,", řekl trenér Deschamps.

A kdo by tou případnou náhradou byl? Nejvíce se mluvilo o Anthony Martialovi z Manchesteru United. Ten sice v Manchesteru United kvůli zranění dlouho nehrál, ale je Deschampsovým oblíbencem. V nominaci je Olivier Giroud. Mistr světa z Ruska a druhý nejlepší střelec francouzských dějin, kterému se vcelku daří v AC Milán. Na hrotu zahrají i donominovaní Thuram a Kolo Muani. Možné je i Mbappého přesunutí do středu a jeho nahrazení jedním z křídelníků.

David Suchý / dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články