Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Rozloučí se Ronaldo s trofejí nad hlavou?

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Rozloučí se Ronaldo s trofejí nad hlavou?

MS ve fotbale 2022: Rozloučí se Ronaldo s trofejí nad hlavou? © goulburnpost.com - Cristiano Ronaldo má poslední šanci na světovém šampionátu uspět

0

Líbilo se

14.09. - Pro Cristiana Ronalda bude šampionát v Kataru dost možná vůbec posledním mistrovstvím světa, na kterém se představí. Portugalsko nikdy na světové scéně žándý úspěch neudělalo a největší šanci bude mít asi letos. Portugalský tým je plný hvězd na každém postu a můžeme ho považovat za jeden z nejkvalitnějších. Právě v čele s Cristianem Ronaldem. Kdo mu pomůže v cestě na fotbalový trůn?

Cristiano Ronaldo - Portugalská modla, pro tamní fanoušky nejlepší hráč fotbalové historie a hráč, na kterého bude v Kataru vyvíjen znovu obří tlak. Ve svých 37 letech zatím sezónu začal opravdu katastroficky. Erik Ten Hag z něho udělal náhradníka, fanoušci Manchesteru United jsou na něj naštvaní a stále se hovoří o jeho odchodu. Pro Portugalsko ale bude stále naprosto klíčovou postavou, ať už na turnaj dojede v jakékoliv formě. V dresu své země se znovu změní na gólové monstrum, které dalo 117 reprezentačních gólů. Jak jinak než rekordních.

Joao Cancelo - Přes původní trable v sestavě Manchesteru City na pravém kraji obrany, se Cancelo předělal na levého obránce a hele, on je nejlepší na světě. Cancelo je i přes svůj post hvězdou PremierLeague a jeden z nejlepších na světě není jen na levém kraji obrany, ale i celkově. To, co umí s míčem, jak o hře přemýšlí...Dokonalý hráč. Guardiola si bez něj neumí představit sestavu a to samé i Fernando Santos. Za 36 zápasů dal i 7 gólů, což není vůbec zlé číslo. Bohužel ale své mistrovství předvedl i v souboji s Českem, kde naší obranu i útok přiváděl k šílenství.

Ruben Dias - Kromě Cancela se Guardiola spoléhá i na Rubena Diase. 25letý stoper se okamžitě po svém přestupu stal obrovskou oporou Cityzens, pomohl značnou měrou ke dvěma titulům a nyní je považován za vůbec jednoho z nejlepších stoperů na světě. “Van Dijk efekt” se přejmenoval na Dias efekt”. Jeho výkony budou pro Portugalsko stěžejní. Viděli jsme na Euru, že když nepodával dobré výkony, o několik úrovní dolů šla celá hra zadních řad Portugalska. Vedle Ronalda bude zároveň hlavním lídrem a vězte, že mít v obraně takovou personu, udělá opravdu hodně.

Ruben Dias

Bruno Fernandes - Jméno okolo kterého je v poslední době hodně rozpačitých názorů. Dorazil do Manchesteru United a rok a půl byl dost možná nejlepším v PremierLeague. Že byl na Euru neviditelný tentokráte necháme stranou. Další sezóna už ale byla horší a jeho výkony šedly i s výkony celého týmu. Čísla v PremierLeague měl takřka poloviční. I když 10+6 pro záložníka také není žádná ostuda. Doplatil na Ronaldův příchod, který ho donutil k méně ofenzivním úkolům. Holt to na něm už všechno nestojí. Pokud ale bude předvádět podobné výkony jako kdysi i na Mistrovství světa v Kataru, Portugalsko má půl práce hotovo. Záloha Portugalska je za mě nejlepší na světě. Neves, Nunes, Fernandes, Bernardo Silva, Vitinha, Palhinha. Masakr.

Rafael Leao - Na mezinárodní úrovni zatím není tolik zkušený jako ostatní borci, ale minulá sezóna v dresu AC Milán dokázala, že v něm je obrovský potenciál do budoucna a potencionální náhrada za Ronalda? 23letý křídelník má na kontě zatím jen 9 reprezentačních startů, ale příležitostí bude postupem času víc a víc. V Kataru bude mít jedinečnou možnost zazářit. Pokud se mu turnaj povede, bude zřejmě nejchtěnějším hráčem světa. Už teď má hodnotu 70 milionů eur.

David Suchý / fifa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články