Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo odmítl královskou nabídku Al-Hilalu na 242 milionů eur

Ostatní - Cristiano Ronaldo odmítl královskou nabídku Al-Hilalu na 242 milionů eur

Cristiano Ronaldo odmítl královskou nabídku Al-Hilalu na 242 milionů eur © goal.com - Cristiano Ronaldo během předzápasové rozcvičky Manchester United

1

Líbilo se

12.09. - Podle portugalských médií byl Cristiano Ronaldo na krok od senzačního přestupu do saudskoarabské fotbalové ligy. Od jednoho z nejbohatších klubů světa, jež v Saudské Arábii čítá nejpočetnější fanouškovskou základnu, dostal nabídku na plat ve výši přesahující 2 milionů eur týdně. Al-Hilal u portugalského útočníka neuspěl, ale kluby ze Saudské Arábie se nevzdávají.

Cristiano Ronaldo je jedno z nejznámějších jmen fotbalové současnosti i a zároveň pravděpodobně nejskloňovanější jméno letošní přestupového léta. Ani po jeho skončení se ale vody nezklidnily a portugalský útočník, který se tak vehementně snažil v minulých měsících odejít z Old Trafford, je opět v kurzu.

Portugalská CNN přinesla senzační zprávu o tom, že Cristiano Ronaldo v létě odmítl nabídku dvouleté smlouvy ze strany saudskoarabského klubu A-Hilal ve výši 242 milionů eur. Klub z první ligy, který se v zemi těší největšímu zájmu u fanoušků chtěl nalákat fotbalovou superstar na velmi atraktivní finanční nabídku, která se ale neshledala se zájmem.

Podle Dailymail byla nabídka ze strany Al-Hilal jedinou konkrétní nabídkou, kterou Ronaldo a Manchester United za hráče v průběhu léta dostali. Její odmítnutím si Cristiano takříkajíc zavřel dveře a musel se „spokojit“ se setrváním v Manchesteru United. Saudskoarabské kluby se ovšem jen tak lehce odradit nenechají.

Rádi bychom viděli hráče, jako je Cristiano Ronaldo, hrát v saudské lize. Přineslo by to obrovský pozitivní ohlas a pro všechny by to byla velká novinka. Jsme si jistý, že každý zná úspěchy a rekordy Cristiana Ronalda, ale také jeho osobnost, která je velkým vzorem. A tak si říkám, proč ne? Byla by to pro některý klub velmi drahá smlouva, ale v posledních letech vidíme, že naše kluby mají vysoké příjmy. Už jsme viděli, že do ligy přišlo několik skvělých hráčů, kteří dříve hráli v Premier League. Cristiano Ronaldo se mi jako hráč velmi líbí a rád bych ho u nás viděl,“ potvrdil v rozhovoru pro The Athletic Jásir Al-Misehal, prezident saudskoarabské fotbalové ligy.

Jelikož v úvodu anglické fotbalové ligy Cristiano Ronaldo zatím spíše vysedává na lavičce, mohl by v zimním přestupovém odobí, tedy v lednu, opět usilovat o ochod z klubu. Na otázku, zda by po něm mohly saudské kluby sáhnout, Al-Misehal odpověděl: „Abych byl upřímný, odpověď neznám. Kdybych byl prezidentem nějakého klubu, mohl bych vám dá odpověď. Ale moji kolegové v klubech se se mnou o svá přestupová jednání nemusí dělit. Ani pro saudský klub by to nebyla snadná transakce, ale rádi bychom Cristiana nebo další špičkové hráče viděli v naší lize.

Andrea Suttnerová / hindustantimes.com, dailymail.co.uk, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Robur - 14.09. Odpovědět

To je pitomec tvl Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Robur
Nejnovější články