Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Bayern chce za Lewandowského 50 miliónů, anglická smetánka se bije o Antonyho

Ostatní - Přestupové spekulace: Bayern chce za Lewandowského 50 miliónů, anglická smetánka se bije o Antonyho

Přestupové spekulace: Bayern chce za Lewandowského 50 miliónů, anglická smetánka se bije o Antonyho © Sky Sports - Lewandowski věří, že Bayern dá prodeji zelenou

2

Líbilo se

20.06. - BULVÁRNÍK Sezóna 2021/22 už na té nejvyšší úrovni de facto skončila a světové hvězdy teď řeší spíše záležitosti, které se přímo netýkají fotbalového hřiště. Pochopitelně na prvním místě jsou hráči, jimž končí k 30. červnu smlouvy, nicméně ani zpeněžené transfery pochopitelně nezůstávají stranou. Pojďme se podívat na krátký souhrn těch nejzajímavějších přestupových novinek uplynulého týdne.

Stěhování Lewandowského na Camp Nou ve fázi jednání

Polský šutér Robert Lewandowski již oficiálně oznámil, že v létě převleče dres a nebude pokračovat v Bayernu Mnichov. Favoritem na jeho získání údajně je Barcelona, která s bavorským gigantem pracuje na finální dohodě. Bayern by si prý představoval částku okolo 50 miliónů euro, zatímco Barca se v tuto chvíli chystá nabídnout 40 miliónů plus případné další bonusy. (Zdroj: Diario Sport)

Hvězda Ajaxu má obdivovatele v Premier League

O přestupu Antonyho na Britské ostrovy se hovořilo již před rokem, až nyní ale tato varianta nabývá reálných obrysů. Teprve 22letého křídelníka má totiž v merku vícero anglických klubů. Jmenovitě by se mělo jednat především o Manchester United, kterému zdatně sekunduje Tottenham. Spurs by se dle dostupných informací nebránili výměně za Stevena Bergwijna. (Zdroj: The Sun)

Který z ostrovních velkoklubů nakonec posílí Antony?

Arsenal se s Evertonem přetahuje o Zinchenka

Jak severolondýnští Kanonýři, tak liverpoolské Karamelky zřejmě cítí, že Oleksandr Zinchenko se cítí na změnu angažmá. Levý obránce, pro něhož tato sezóna kvůli válce na rodné Ukrajině nebyla vůbec jednoduchá, není stálým členem základní sestavy Manchesteru City a navzdory týmovým úspěchům na Etihad Stadium by se mohl spokojit s důležitější rolí jinde. (Zdroj: Daily Mail)

PSG nabádá Viníciuse, aby neprodlužoval s Realem

Fantastickými výkony v uplynulém ročníku se Vinícius Júnior snad definitivně zařadil mezi světové superstar a odpovídá tomu také zájem evropských velkoklubů. Paris Saint-Germain prý chystá obří nabídku za brazilského forvarda a sdělilo jeho zástupcům, že nemá podepisovat novou smlouvu v Realu Madrid. (Zdroj: Marca)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sport.es, thesun.co.uk, dailymail.co.uk, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články