Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Dortmund je otevřen prodeji svého supertalentu, naději Monaka sleduje evropská smetánka

Ostatní - Přestupové spekulace: Dortmund je otevřen prodeji svého supertalentu, naději Monaka sleduje evropská smetánka

Přestupové spekulace: Dortmund je otevřen prodeji svého supertalentu, naději Monaka sleduje evropská smetánka © Goal.com - Moukoko býval obří naději, teď balí kufry

2

Líbilo se

09.05. - BULVÁRNÍK Letní přestupní období se kvapem blíží a všechny fotbalové kluby po celém světě už intezivně přemýšlejí, jakých hráčů ze svého kádru by se chtěly zbavit a které by naopak rády přivedly odjinud. Především zahraniční média nás pochopitelně zásobují velkým množstvím přestupních spekulací, pojďme se tedy podívat na souhrn toho nejdůležitějšího z uplynulého týdne.

Hvězda mládežnických výběrů BVB zřejmě nemá místo v A-týmu

Youssoufa Moukoko na sebe upoutal již ve velmi nízkém věku, když například ve výběru Borussie Dortmund do 17 let nastřílel 90 gólů v 56 soutěžních zápasech. Jeho letošní vstup do seniorského mužstva ale tak zářný nebyl a k jedné bundesligové brance už možná žádnou nepřidá. Sedmnáctiletý rodák z Kamerunu nechce prodloužit smlouvu, která mu aktuálně trvá do léta 2023, a tak by jej vedení raději už toto léto prodalo. (Zdroj: Bild)

Tchouameniho sledují zástupci hned několika gigantů

V pátek večer vstřelil Aurélien Tchouameni dva góly při vítězství AS Monaka proti Lille a v hledišti se na francouzského reprezentanta údajně bylo podívat rovnou několik skautů. Osobně se o jeho kvalitách prý přesvědčili zástupci Chelsea, Manchesteru City, Manchesteru United, Atlétika Madrid, Bayernu Mnichov a Barcelony. Je tedy s velkým otazníkem, zda se i přes takový zájem knížecímu klubu podaří přes léto udržet svůj drahokam. (Zdroj: 90min)

Tchouameniho má v hledáčku řada velkoklubů

O spekulace se Phillips nestará, chce zůstat v Leedsu

Již několik přestupních období po sobě se Kalvin Phillips ocitá ve středu pozornosti ostrovních médií, sám nicméně tento humbuk vůbec nehodlá řešit. Dle vlastních slov je rozhodnut pro setrvání na Elland Road a ve 26 letech zatím stále nepřemýšlí nad přesunem na věhlasnější adresu. S Leedsem má platný kontrakt až do roku 2024. (Zdroj: BBC Radio)

Povede se United provést výměnu Kana za Martiala?

V průběhu let se Red Devils hned několikrát intenzivně zajímali o Harryho Kana, nikdy se ale dohodě nepřiblížili. Hlavním důvodem je přestupní částka 100 miliónů liber, kterou Tottenham za svou klíčovou postavu nadále požaduje. Tuto obří sumu se nyní Manchester United pokusí snížit tím, že krom finanční kompenzace nabídne také vlastního útočníka Anthony Martiala. (Zdroj: ESPN)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, bild.de, 90min.com, bbc.co.uk, espn.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články