Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: United možná obnoví zájem o Kanea, Arsenal sleduje bývalého útočníka Chelsea

Ostatní - Přestupové spekulace: United možná obnoví zájem o Kanea, Arsenal sleduje bývalého útočníka Chelsea

Přestupové spekulace: United možná obnoví zájem o Kanea, Arsenal sleduje bývalého útočníka Chelsea © GOAL - Manchester United sonduje, zda by mohl získat Harryho Kana

12

Líbilo se

25.04. - BULVÁRNÍK Klubová sezóna 2021/22 se pomalu blíží svému napínavému konci, nicméně vedení jednotlivých mužstev už řeší také záležitosti, které s boji na trávníku nejsou tak úplně spojeny. Týmy skautů rozebírají, jaké posily by byly pro jejich mančaft nejvhodnější, zatímco další představitelé jednotlivých celků již pracují na vzájemných obchodech. Pojďme se společně podívat na stručný souhrn těch nejnovějších perliček ze zákulisního dění.

Podaří se Red Devils vyjednat nižší přestupní částku za Kanea?

Potenciální spojení Manchesteru a Harryho Kana už bylo několikrát velmi diskutované, zejména vloni v létě. Tentokrát se však nejedná o Manchester City, kdo by mohl elitního snajpra koupit, nýbrž konkurenční United. Rudí ďáblové si nicméně v první řádě pokládají za cíl snížit nároky protistrany. Tottenham totiž údajně žádá za svého útočníka kolem 100 miliónů liber. (Zdroj: ESPN)

Abraham by se mohl z Říma brzy vrátit do Londýna

Po loňském přesunu z Chelsea za 34 miliónů liber se Tammy Abraham náramně zabydlel v sestavě římského AS. V Serii A během této sezóny nasázel již 15 branek a patří k tahounům svého mužstva. Vedení klubu by však mohla zaujmout nabídka 50 miliónů liber, jež by údajně měla přijít z Arsenalu. Ten totiž vinou končících kontraktů možná přijde de facto o všechny své útočníky. (Zdroj: Daily Star)

Prosadil by se Abraham zpátky v Premier League?

Juve má v merku Di Maríu

Vzhledem k hvězdnému složení ofenzívy PSG se málokdy dostává největší chvály Ángelu Di Maríovi, který tak spíše jen hraje druhé housle Messimu, Mbappému či Neymarovi. Větší pozornosti by se mu jistě dostávalo ve skomírajícím Juventusu Turín, který by prý v létě rád pozvednul náladu v týmu právě příchodem Argentince. (Zdroj: GOAL)

Manchesterské kluby se porvou o Rice

Již několikátou sezónu je na Ostrovech velký zájem o Declana Rice, středopolaře West Hamu, reprezentant Albionu se však nadále zdráhá opustit klub, který mu dal jako první šanci v A-týmu. Tento rok by ale konečně mohlo dojít na lámání chleba. Manchester United ani City se nebojí astronomické přestupní částky. Zabojovat by chtěla také Chelsea, v jejíž akademii záložník vyrůstal. (Zdroj: Daily Mail)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, espn.co.uk, dailstar.co.uk, dailymail.co.uk, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 25.04. Odpovědět

Po jmenování Haga manažerem se United nebou poohlížet po hráčích okolo 30 let. Ti se teď budou zajímat o mladé perspektivní hráče. Takže Kane je určitě mimo hru. Tipoval bych to na toho Ňunéze.

Kuzma
Tygrice - 26.04. Odpovědět

Kane má 28let ale, v takovém věku přestupoval Hazard dr ealelu a skutečně to byl HAZARD ho koupit. Smajlík 1

Tygrice
Wazz - 26.04. Odpovědět

Článek je viditelně pouze lep na místního idiota z poserova co se tu vypotil z vlhkýho snu… Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

Wazz

Čučkaři jsou schopni dát 200 míčů za Keana , protože už jednou dali 140 míčů za antifotbalistu a navíc z něj udělali kapitána.No a případ pogbad ani nekomentovat Theatre of Tragedy Smajlík 7

TuffGong
Tygrice - 25.04. Odpovědět

Navíc jsou United ve hře o Darwina Ňunéze a ten nebude levný. Smajlík 1

Tygrice
Tygrice - 25.04. Odpovědět

Proč by United dávali 100 míčů za Kanea a ještě se zajímali o Rice který, bude stát možná i 100 míčů a je mladší. Oba koupit by bylo riskantní. Smajlík 1

Tygrice

Kane za 100 mio ??? Pěkná kravina. Za toho bych nedal ani polovinu Smajlík 14

pavelprvni
Nejnovější články