Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Česko - Kuvajt tipy: Vyhrajeme s čistým kontem?

Ostatní - Česko - Kuvajt tipy: Vyhrajeme s čistým kontem?

Česko - Kuvajt tipy: Vyhrajeme s čistým kontem? © -

1

Líbilo se

09.11. - Český národní tým bude mít za soupeře v přípravném zápasu, ještě před ostrým kvalifikačním zápasem, národní tým z Kuvajtu. Vyhraje i tentokrát Česko s čistým štítem, jak tomu bylo i s Běloruskem?

Český národní tým si zahraje v Olomouci s Kuvajtem přátelský zápas. Kluci to berou jako přípravu před ostrým zápasem, který je čeká s Estonskem. Národní tým bude bez trenéra, protože byl pozitivní na Covid-19, ale i když bude chybět na trávníku, vše se vyřídilo a připravilo na zápas přes videokonferenční hovory. Tak bude zřejmě přítomen trenér i v zápasu s Kuvajtem. Česko - Kuvajt tipy jsou příjemné, a i když vsadit si na přátelský zápas může být z jistého pohledu riziko, v tomto případě to až tak horké nebude. Myslíme si, že tipy jsou nastavené celkem správně a my jsme pro vás vybrali několik tipů, které by vás mohly zajímat. Bude otazné, jak na zápas pohlíží samotný tým Kuvajtu. V poslední době se mu moc nedaří. Možná si po sérii prohraných zápasů budou chtít napravit chuť na českém týmu, ale skutečností se to dle předpokladů nestane.

Očekáváme útočný fotbal, který bude celkem bohatý na střely na bránu a to především z kopaček českých hráčů. Jaké jsou tedy ty zajímavé tipy, které jsme pro vás vybrali?

Česko - Kuvajt tipy

Níže najdete tři tipy, které jsou zcela zdarma a poskytujeme vám je z pohledu na analýzu celého zápasu. Vyberete si některý?

Pohled na zápas z pohledu šancí

Česko - Kuvajt tipy, které jsme napsali výše, mají svá opodstatnění. I když bude našim klukům chybět na lavičce trenér, neměl by pro ně být tento zápas žádným problémem. Otázkou zde zůstává, jestli rádi riskujete, nebo ne. Proto jsme vybrali výše uvedené tipy na tento zápas. Šanci v útoku by měl dostat jeden z trojice, Vydra, Krmenčík, nebo Kuchta. Jde o to, že hlavní střelci ze zápasu s Běloruskem nejsou v tomto zápasu nominováni. Také budou našemu týmu chybět i hráči v obraně, a proto bude muset být tým sestaven z hráčů, kteří se na trávníku ještě moc nepředvedli. O to větší šance je, že se budou chtít předvést teď. Tento přátelák je proto ideální šance na to, aby se někteří hráči trenérovi předvedli a povýšili tak své šance v ostrých zápasech. Kuvajt je celkově mnohem slabším soupeřem. Dle kurzů si to samé myslí i bookmakeři. Kuvajt je na tom tak špatně, že je vůbec otazné, jestli se střelecky nějak předvedou. Spíše počítáme s tím, že Česko vyhraje s čistým kontem. Kuvajt vyhrál pouze jednou v posledních jedenácti zápasech. Česko naopak naposled porazilo Bělorusko 2:0.

Čísla v rámci statistik jsou výrazně proti Kuvajtu. Pokud chcete zariskovat a obohatit svůj tip o slušný kurz, vyberte si z výše uvedené nabídky, která je opodstatněná.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední zápasy nedatujeme, ale Kuvajt vyhrál pouze z Tchaj-wanem a v posledních 4 zápasech se mu nepodařilo vstřelit ani branku. To český tým zdolal Bělorusko 2:0 a má celkem slušnou formu.

Česko - Kuvajt tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na ČT Sport.
  • Živý přenos začne 11.11.2021 v 18:30.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se odehraje v Olomouci už 11.11.2021 v 18:30. Místo Andrův stadion.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Dle našeho názoru se určitě předvede, pokud bude mít tu příležitost, brankář českého týmu Aleš Manous.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Tiket si můžete vsadit kdekoliv v rámci kvalitních českých sázkových kanceláří.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Pokud máte rádi zápasy s favoritem, toto je jeden z nich.

Je nějaký jistější zápas, na který bych mohl vsadit?

Nenašli jsme žádný jistější zápas.

Roberto Canducci / www.fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články