Tipy

Česko – Estonsko tipy: Bude to opět nula?

Náš český tým v čele s trenérem Jaroslavem Šilhavým vyhrává zápas za zápasem a nejen to. Vyhrává i s čistým štítem. Zanecháme si čisté konto i v zápasu s Estonskem? Už 16.11.2021 ve 20.45 se odehraje ostrý zápas kvalifikace na Mistrovství světa v Evropě.

Česko – Estonsko tipy 

Tipy zdarma, které jsme pro vás vybrali z pera profesionálů, jsou velmi zajímavé a stojí za to je rozhodně zkusit na svém tiketu. Líbí se vám některý z nich?

cesko - estonsko tipy

10. kolo nám přinese zápas mezi Českem a Estonskem, které nedávno taktéž vyhrálo s Běloruskem 2:0, což je stejně jako náš tým. Estonsko mělo celkem dobrý výsledek s týmem Wales a nad Lotyšskem dokonce vyhrálo. I přesto by to každopádně měl být pro český tým celkem lehký zápas, kde jsou jasným papírovým favoritem.

Český tým má gólový průměr až 3.50, zatímco Estonsko má jen 0.75 na zápas. Česko – Estonsko tipy jsou tedy papírově jasné – favoritem je Česko.

Pohled na zápas z pohledu šancí

Českému týmu se poslední dobou daří velmi slušně. Především se mu daří v útoku, který překypuje svou útočností a aktivitou a po přípravném zápasu s Kuvajtem by se mohlo zdát, že se soupeřům roztřesou kolena. Jenže tomu tak nemusí vůbec být. Buďme k sobě upřimní a povězme si, že český tým zatím nehrál zápas s výrazně lepším soupeřem. A pokud ano, tak tomu byl zápas s Belgií, kde český tým prohrál 3:0. Každopádně musíme říct, že Estonsko je tým, který není nijak zvlášť kvalitní, a i když se snaží, na Českou republiku by neměli dosáhnout ani jednou úspěšnou střelou, která by skončila v síti. Je nutno podotknout, že výsledek s Kuvajtem 7:0 jen podnítil české hráče k tomu, aby byli výkonnější a aby šli do každého zápasu s velkou vervou a s ohromným zápalem. Proto se dá očekávat v zápasu skutečně více branek a rozhodně by si to neměli nechat jenom pro jeden poločas. Věříme, že góly padnou v obou poločasech, ale že ani jeden z nich nebude do české brány.

Český tým má gólový průměr až 3.50, zatímco Estonsko má jen 0.75 na zápas. Česko – Estonsko tipy jsou tedy papírově jasné – favoritem je Česko.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy mezi Českem a Estonskem dopadly vždy ve prospěch České republiky, i když je datujeme dlouhodobě. Proto je povinností českého týmu, tento zápas vyhrát. Jak dopadla poslední dvě vzájemná utkání?

24.03.2021 | Estonsko – Česko 2:6

11.03.2020 | Česko – Estonsko 2:0

Česko – Estonsko tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na ČT Sport.
  • Živý přenos začne 16.11.2021 ve 20:45.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Reprezentační zápas se odehraje na stadionu Generali Česká Pojišťovna Arena – Praha (Sparta).

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Patrik Schick bude určitě velmi významnou postavou zápasu a z týmu Estonska to bude rozhodně Erik Sorga, který ve 4 zápasech dal 2 góly a určitě se bude snažit i nadále.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Najdete tam i mnoho dalších možností a tipů na sázení a tak si budete moct vybrat dle svých vlastních preferencí, pokud jste si již nevybrali z výše uvedených tipů.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Především proto, že český tým je velkým favoritem tohoto zápasu.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano, 16.11.2021 se odehraje zápas mezi Wales – Belgie. Je to určitě zajímavý zápas, který může skončit překvapením.

On 11th Listopad 2021