Zpět na » Ostatní » Přijel jsi zranit dalšího brankáře, slyšel Roofe po příjezdu Rangers do Prahy

Přijel jsi zranit dalšího brankáře, slyšel Roofe po příjezdu Rangers do Prahy

Přijel jsi zranit dalšího brankáře, slyšel Roofe po příjezdu Rangers do Prahy © thesun.co.uk - Kemar Roofe

3

Líbilo se

30.09. - VIDEO Hráči Rangers to nebudou mít dnes večer v Praze jednoduché. Fanoušci z Česka ještě nepřekousli surovou hru, kterou se tento skotský tým prezentoval v jarní části Evropské ligy proti Slavii, kdy Roofe nešetrným zákrokem způsobil Kolářovi vážné zranění.

Skotský celek dorazil ve středu odpoledne do Prahy ke střetu se Spartou v Evropské lize a už na letišti došlo ke slovnímu incidentu, kdy jeden z přítomných pokřikoval na Kemara Roofea. Ten v březnu děsivým zákrokem zranil slávistického gólmana Ondřeje Koláře.

„Tak co, kámo, přijel jsi zranit dalšího gólmana?“ pokřikoval na Roofea muž, který si svůj projev natáčel na mobilní telefon. Hráč Rangers nereagoval a pokračoval v cestě se spoluhráči do připraveného autobusu.

„S oběma hráči, kterých se tehdejší události týkaly, jsem mluvil. Jsou v pohodě a soustředí se pouze na fotbal,“ prozradil ještě před odletem do Prahy kouč Rangers Steven Gerrard.

Zápas Sparty proti Rangers začne v 18:45 a bude to vysílat Sport 1. Pro Rangers hraje ve prospěch, že Slavii čeká vlastní zápas od 21:00 na půdě Feyenoordu. Přesto se očekává, že příznivci Sparty budou hráče Rangers vypískávat.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Nejnovější články