Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Fanoušek svítil laserem na Schmeichela během pokutového kopu, společnost jeho chování odsoudila

Ostatní - Fanoušek svítil laserem na Schmeichela během pokutového kopu, společnost jeho chování odsoudila

Fanoušek svítil laserem na Schmeichela během pokutového kopu, společnost jeho chování odsoudila © ladbible.com - Kasper Schmeichel osvícený laserem

2

Líbilo se

08.07. - VIDEO Lidé, kteří sledovali zápas Anglii proti Dánsku, se stali ve Wembley svědky něčeho, co v profesionálním fotbale nemá obdoby. Když se dánský brankář Kasper Schmeichel připravoval, aby zabránil vstřelení gólu z penalty Kanea, na tváři mu zablikalo nezaměnitelné zelené světlo.

Hodně lidí u televizních obrazovek nabylo dojmu, že se jedná pouze o chybu televizního přenosu. Ovšem opak se stal pravdou. Na stadionu ve Wembley se nacházel nezodpovědný fanoušek anglického týmu a opravdu jednoduchým laserem svítil do očí dánskému brankáři.

Reakce na tento ohavný čin byly okamžité a celý incident již během noci obletěl fotbalovou Evropu.

Jeden divák napsal: „Doufám, že osoba, která svítí laserovým perem na Kaspera Schmeichela, bude nalezena a potrestána. Nechutné chování.“

Další z nich dodal: „Vypískání dánské národní hymny a svítící laserové pero u Schmeichela. Proč si někteří angličtí fanoušci nikdy nenechají ujít šanci udělat zemi hanbu?"

„Pokud někdo oslňoval Schmeichela laserem, měl by dostat na fotbal doživotní zákaz," napsal například bývalý anglický reprezentant Stan Collymore na Twitter, kde s ním souhlasila celá řada příznivců.

Navzdory rozptýlení Schmeichel nakonec pokutový kop vychytal, ale přesné dorážce už nezabránil. Což o tom, že spornému pokutovému kopu předcházela situace, kdy ve hře byly v jednu chvíle dva míče. Rozhodčí to posoudil tak, že druhý míč do centra dění nezasahoval a nechal ve hře pokračovat, což Dány zmátlo a situaci hasili až faulem uvnitř svého pokutového území.

Po vstřelené brance následovalo po celé Anglii fanouškovské šílenství. Slavilo se doma, v hospodách, ale i v dopravních prostředích, jak ukazuje následující video.

Finálové utkání EURA 2020 mezi Anglií a Itálií se uskuteční již tuto neděli od 21:00 na stadionu ve Wembley.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, ladbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články