Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Kouč Norska: Erling Haaland může být tak dobrý jako Cristiano Ronaldo a Lionel Messi

Ostatní - Kouč Norska: Erling Haaland může být tak dobrý jako Cristiano Ronaldo a Lionel Messi

Kouč Norska: Erling Haaland může být tak dobrý jako Cristiano Ronaldo a Lionel Messi © skysports.com, fotbalportal.cz - Erling Haaland

4

Líbilo se

07.09. - Je to jedna z velkých komet minulé sezóny. Erling Haaland zářil i po svém příchodu do Borussie Dortmund, kam přišel z rakouského Salcburku. Samozřejmě je i součástí norské reprezentace. Dvacetiletý útočník minule skóroval v Lize národů proti Rakousku, ale Norové padli 1:2. Lars Lagerback říká, že může patřit k nejlepším na světě.

V jarní části Bundesligy odehrál 15 utkání. Během nich stihl nastřílet úžasných 13 gólů a k tomu přidal 3 asistence. Přitom Erling Haaland je teprve dvacetiletý mladík. V Lize mistrů během 8 zápasů stihl hned 10 branek. To ještě v barvách Salcburku.

Minulý týden vstřelil svůj premiérový gól v dospělé norské reprezentaci. Bohužel, body nepřišel. Norsko doma prohrálo s Rakouskem 1:2.

Dnes se v rámci Ligy národů utká se Severním Irskem, které remizovalo v Rumunsku 1:1. Kouč Lars Lagerback, který vede Nory, Haalandovi hodně věří.

„Nikdy jsem neviděl tak mladého hráče, aby se tak rychle vyvinul. Může být tak dobrý jako Cristiano Ronaldo a Lionel Messi.“

„Je to velmi výjimečné. Má všechny předpoklady pro to, aby se stal hráčem světové extratřídy. Pokud se na něj podíváte na útočné třetině hřiště, e to absolutní špička.“

„Jestliže se mu budou vyhýbat zranění, pak z něj může vyrůst opravdu velký hráč.“

Uvidíme, jak se bude Haalandova kariéra vyvíjet dál a jak dlouho vůbec zůstane v Borussii Dortmund. Zatím má našlápnuto fantasticky.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

....pokud se nenalodí na Titanic kapitána Ralphíka Smajlík 2 Smajlík 2 může se stát z komety stálici Smajlík 7

TuffGong

Je to zabiják Smajlík 1

Rudejdablik

dohromady

red_neck
Reklama
Reklama
Nejnovější články