Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Skončí Ronaldo v reprezentaci? Byl to jeho poslední šampionát? Teď není čas se o tom bavit, řekl

Ostatní - Skončí Ronaldo v reprezentaci? Byl to jeho poslední šampionát? Teď není čas se o tom bavit, řekl

Skončí Ronaldo v reprezentaci? Byl to jeho poslední šampionát? Teď není čas se o tom bavit, řekl © dailymail.co.uk - Cristiano Ronaldo

3

Líbilo se

02.07. - Ambice měl velké a rovněž svoje účinkování na světovém šampionátu v Rusku zahájil excelentně. Cristiano Ronaldo v úvodním duelu mundialu nasázel Španělům tři góly. Jenže pak se postupně vytrácel a konečnou Portugalcům vystavila v sobotu Uruguay hned v prvním zápase vyřazovací části turnaje.

Největší hvězda současnosti tak na vytoužený grál nedosáhla a možná už ani nedosáhne. Nejen kvůli tomu, že na dalším mistrovství světa, které se uskuteční v roce 2022 v Kataru, mu bude již 37 let, ale také proto, že probleskly informace o tom, že eso z Realu Madrid ukončí po nevydařeném turnaji svoji reprezentační kariéru.

Sám se ovšem k tomuto ožehavému tématu, které fanoušky hodně zajímá, příliš vyjadřovat nechtěl. „Teď není ten pravý čas hovořit o mojí budoucnosti ani trenérů či mých spoluhráčů,“ ucedil stroze CR7.

Příliš moudrý nikdo nebyl ani z další věty, kterou před novináři pronesl. Dala by se vyložit na jednu stranu tak, že má touhu dál pokračovat se svými spoluhráči, ale na druhou i způsobem, že to Portugalsko bez jeho pomoci zvládne.

„Máme fantastický tým, mladý s velkými ambicemi a z toho důvodu si myslím, že mužstvo bude stále silné. Portugalsko bude dál vyhrávat a dělat jeho fanoušky hrdé,“ řekl ještě Ronaldo.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Škoda, letos na to ten tým Portugalci měli.

zdendapr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články