Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Ventura má nůž na krku, Ancelotti už je prý připraven

Ostatní - Ventura má nůž na krku, Ancelotti už je prý připraven

Ventura má nůž na krku, Ancelotti už je prý připraven © goal.com - Carlo Ancelotti

1

Líbilo se

12.11. - Pokud Giampiero Ventura s italskou reprezentací nepostoupí na světový šampionát 2018, bude ze své funkce propuštěn. V takovém případě má vedení Azzurri připraveno hned tři záložní plány, v jednání je údajně i příchod Carla Ancelottiho.

Nedávno sice Giampiero Ventura prodloužil kontrakt s Itálií do mistrovství Evropy v roce 2020, pokud ale Itálie nepostoupí na světový šampionát do Ruska, bude Ventura s největší pravděpodobností propuštěn.

V takovém případě má vedení reprezentace hned tři možné náhrady. Největším favoritem na zisk místa hlavního trenéra seniorské reprezentace je Gigi Di Biagio, současný trenér italské jednadvacítky.

Právě Di Biagio preferuje rozestavení 4-3-3, které italští fanoušci i vedení požadují. La Stampa a Gazzetta dello Sport ovšem spekulují o tom, že vedení již kontaktovalo Carla Ancelottiho, který je po propuštění z Bayernu Mnichov k dispozici.

Ancelotti sice několikrát potvrdil, že se k trénování vrátí až v následující sezóně, nepovedená baráž ze strany Itálie by mu ovšem mohla změnit názor.

Třetí volbou je poté manažer Chelsea Antonio Conte, který nemá v Londýně nic jistého a v posledních týdnech se hojně spekuluje o jeho odvolání. Po necelých dvou letech by se tak bývalý trenér Juventusu mohl vrátit na lavičku Azzurri.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články