Zpět na » Serie A » De Vrij na odchodu z Říma? Sportovní ředitel promluvil

De Vrij na odchodu z Říma? Sportovní ředitel promluvil

De Vrij na odchodu z Říma? Sportovní ředitel promluvil © zimbio.com - Stefan de Vrij v souboji s Driesem Mertensem.

0

Líbilo se

03.11. - Podle některých informací chtěl Stefan de Vrij opustit Lazio Řím, zájem o něj má několik anglických velkoklubů nebo také Bayern Mnichov. Nyní ale má být všechno jinak, promluvil o tom sportovní ředitel římského klubu Igil Tare.

Nizozemský obránce je v posledních měsících velmi žádaný, o jeho služby stojí především Manchester United, spekulovalo se ale i o zájmu Chelsea, Manchesteru City či Bayernu Mnichov.

De Vrij se navíc vyjádřil v tom smyslu, že by Řím chtěl opustit a zamířit o patro výše. Jenže poslední informace hovoří jinak, podle sportovního ředitele Igila Tareho má de Vrij blízko k podpisu nové smlouvy.

Ta stávající mu vyprší už v létě příštího roku a pokud by se klub s Nizozemcem nedohodl do ledna, zřejmě by jej v zimním přestupovém období prodal. Teď se ale zdá, že hvězdný bek zůstane součástí kádru, který je v Evropské lize jako jediný stoprocentní.

"Příštích pár hodin bude rozhodujících, ale jsme velmi blízko a myslím, že fanouškům brzy přineseme dobré zprávy," uvedl ve svém prohlášení Tare.

Součástí nového kontraktu by měla být i výkupní klauzule, tu italská média odhadují na 70 až 80 milionů eur.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články