Zpět na » Nezařazené kluby » Galatasaray přivádí Icardiho a Juana Matu. Další posily jsou na cestě

Nezařazené kluby - Galatasaray přivádí Icardiho a Juana Matu. Další posily jsou na cestě

Galatasaray přivádí Icardiho a Juana Matu. Další posily jsou na cestě © futaa.com - Mauro Icardi míří do Turecka

0

Líbilo se

08.09. - Nedávno vyšly zprávy o tom, že Galatasaray by chtěl své řady posílit o Caglara Soyunca z Leicesteru. To ale nemá být vše, co by chtěl truecký gigant po nepovedené sezóně do konce tamního přestupového období stihnout. Přivádí Maura Icardiho z PSG, na řadě je Juan Mata a mluví se třeba i o Adamu Traorém.

Bývaly časy, kdy byl Mauro Icardi považován za jednoho z nejlepších útočníků, jaké v Evropě najdeme. V Interu Milán plnil roli kapitána a útočné hrozby číslo 1. Během 6 sezón dal v Serii A 11 gólů a byl miláčkem fanoušků. Vše se ale změnilo poté, co je sám Icardi veřejně zkritizoval a prakticky si vynutil odchod. Ujalo se ho PSG, kde vloni odehrál svůj třetí ročník. Dal jen 5 gólů a v letošních zápasech PSG chyběl v sestavě. Odchod tak pro něj byl nejlepší možností.

To Juan Mata už Manchester United opustil. 34letý záložník nepodepsal nový kontrakt a Old Trafford opustil po dlouhých 9 sezónách. Bývalý španělský reprezentant a mimo Manchesteru United ještě hráč Chelsea a Valenice by se měl stát Icardiho novým spoluhráčem.

Galatasaray oba dva přivede na jednu sezónu. Zatímco argentinský forvard Icardi bude v Galatasarayi hostovat, Juan Mata podepíše kontrakt na jednu sezónu.

Kromě těchto dvou borců a stopera Soyunca by Galatasaray mohl přivést i dánského stopera Rosse, rakouského útočníka Yussufa Demira nebo Milota Rashicu, který se neprosadil v Norwichi. Mezi známá jména, které v tomto tureckém celku podepsala patří čerstvé posily Dries Mertens a Lucas Torreira.

David Suchý / 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Robur - 09.09. Odpovědět

Po žních k turkovi Smajlík 2

Robur
Nejnovější články