Zpět na » Major League Soccer » Fanoušci, kteří dali nesmyslné částky za lístky na Messiho, jsou naštvaní. Nejsme roboti, říká Busquets

Fanoušci, kteří dali nesmyslné částky za lístky na Messiho, jsou naštvaní. Nejsme roboti, říká Busquets

Fanoušci, kteří dali nesmyslné částky za lístky na Messiho, jsou naštvaní. Nejsme roboti, říká Busquets © iconsport.photo - Lionel Messi

1

Líbilo se

26.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Lionel Messi se s největší pravděpodobností díky svému zranění nezapojí do finále US Open Cupu, kde se Inter Miami utká s Houstonem Dynamo o svou historicky druhou trofej. Mezitím už vynechal 3 utkání a z jednoho zraněný střídal po 36 minutách. Fanoušci, jenž za lístky na Miami zaplatili neskutečné sumy, jsou pochopitelně naštvaní. Messiho se nyní zastal Sergio Busquets.

Na každý zápas Interu Miami je vyprodáno a lístky stojí nehorázné sumy. Lionel Messi pobláznil celou USA a na MLS se začalo nahlížet úplně jinak, než kdysi. Inter Miami pomohl přetvořit z nejhoršího tými ligy na celek, který byl až do jeho zranění mašinou na výhry. Lionel Messi ještě v dresu Interu neprohrál a Inter za 15 zápasů od Messiho příchodu padl jedinkrát Je to šílená statistika, jenž pouze dokazuje, že argentinský mistr světa je někde úplně jinde, než zbytek této americko-kanadské fotbalové soutěže.

Jenomže právě ono zranění je nyní hodně probírané téma. Na Messiho bič ušil právě jeho zaměstnavatel. Lístky totiž prodává za úplně nesmyslné ceny. Na jednu stranu se to dá chápat. V Interu Miami vědí, že je to zlatý důl, protože ty lístky prostě vždy někdo koupí. Ale pak přijde moment, kdy se největší hvězda zraní, a co řeknete fanouškům, kteří dali klidně několik desítek tisíc korun za lístek? Sergio Busquets nebo Jordi Alba je asi nedojme. Oni chtějí vidět Messiho. Ten za své zranění nemůže, hrát prostě nebude a je nesmysl ho za to vinit. Postavil se za něj právě Sergio Busquets.

My ty lidi chápeme a jsme velmi rádi, že na nás chodí. Ale nejsme mašiny nebo roboti. My bychom rádi hráli každičkou minutu, ale koneckonců jsme tým. Že nám chybí Leo není škoda jen pro fanoušky, ale především pro nás jako jeho spoluhráče. Je handicap když nemáte k dispozici nejlepšího hráče světa. Dělá rozdíl. Počkáme do zítra a uvidíme, jestli nám ve finále bude moci pomoct. Pokud ne, máme další skvělé hráče. Hrál jsem s ním spoustu let. Vím jaký je a je vždy poctou s ním být na hřišti," řekl Sergio Busquets.

Lionel Messi a Sergio Busquets

David Suchý / goal.com

Nejnovější články