Zpět na » Major League Soccer » No Messi, no party. Inter Miami poprvé od Argentincova příchodu prohrál

No Messi, no party. Inter Miami poprvé od Argentincova příchodu prohrál

No Messi, no party. Inter Miami poprvé od Argentincova příchodu prohrál © iconsport.photo - Inter nestačil na Atlantu

0

Líbilo se

17.09. - REVIEW Lionel Messi podruhé nebyl k dispozici Interu Miami pro soutěžní zápas. Během reprezenační pauzy si přivodil nějaké svalové zranění, které ho vyřadilo ze hry s Atlantou United, tedy jedním z nejlepších týmů celé MLS. A jeho nepřítomnost byla ohromně znát. Miami prohrálo 2:5. Jednalo se ale o jedno z nejzáživnějších utkání této sezóny soutěže MLS.

Lionel Messi nebyl k dispozici pro zápas s Kansasem, jelikož byl součástí argentinského národního týmu. V zápase s Ekvádorem si ale přivodil nějaké lehčí svalové zranění, díky kterému nebyl k dispozici pro další utkání. Sporting Kansas City s Miami prohrál 2:3, ale Messi Interu chyběl i nyní proti Atlantě United. A tam byla jeho nepřítomnost znát opravdu hodně. Nejenže má skvělá čísla, ale dokáže své soluhráče namotivovat. To je důvod, proč bylo po jeho příchodu Miami až doteď neporažené. Atlanta vyhrála 5:2.

Zápas ale prohrávala. Výborně hrající Leonardo Campaňa otevřel skóre, když se k němu odrazil balón od tyče, obhodil si obránce a nekompromisně zavěsil. Otočku ale ještě v prvním poločase zajistila hlavička Muyamby, vlastní gól Kamala Millera a střela Brookse Lennona z malého vápna, která přešla přes ruk Callendara. Miami do hry druhou brankou, tentokráte z penalty, vrátil Leonardo Campaňa. Jenomže přišel gól kanonýra Giakoumakise a skóre uzavřel 20letý talent Tyler Wolff. Atlanta skvělým výkonem uštědřila Miami první porážku Messiho éry.

Leonardo Campaňa

David Suchý / mlssoccer.com

Nejnovější články