Zpět na » Francie: Ligue 1 » Kylian Mbappé z tribuny sledoval bezgólovou remízu PSG s Lorientem

Kylian Mbappé z tribuny sledoval bezgólovou remízu PSG s Lorientem

Kylian Mbappé z tribuny sledoval bezgólovou remízu PSG s Lorientem © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Kylian Mbappé

1

Líbilo se

13.08. - V úvodním kole francouzské Ligue 1 hostil obhájce titulu a suverén posledních let Paris Saint-Germain Lorient. Domácí nastoupili bez největších hvězd - Kyliana Mbappého i Neymara. U obou se řeší jejich budoucnost. PSG se trápilo a nedokázalo obranu hostů překonat, proto s Lorientem jen remizovalo 0:0. Kylian Mbappé vše sledoval z tribuny.

Rozhodně v Paris Saint-Germain nepanuje pohodová atmosféra. Klub si to z části zapříčinil sám, když Neymarovi i Kylianu Mbappému dovolil to, co jim dovolil. Oba se chovají jako rozmazlené děti.

Oba jsou vyřazeni z kádru a řeší se jejich budoucnost. Neymar je blízko odchodu do Saúdské Arábie. Kylian Mbappé trucuje - nepodepsal prodloužení smlouvy, odejít nechce. Chce vyčkat na příští léto, kdy bude k mání zdarma.

Tým nově vede Luis Enrique, kterému se samozřejmě také současná situace vůbec nezamlouvá. Neymar ani Kylian Mbappé nejsou v kádru a nefigurovali tak ani v mužstvu pro první ligový duel Ligue 1 proti Lorientu.

Kylian Mbappé na tribuně sledoval trápení domácích. Ti nedokázali vstřelit ni gól a remizovali 0:0. Cestu za obhajobou tedy zahájili neúspěšně.

Vedle Kyliana Mbappého byl na tribuně také Ousmane Dembélé, se kterým PSG podepsalo smlouvu, když jej z Barcelony koupilo za 43,5 miliónu liber.

Kam dál?

Michal Čermák / bbc.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články