Zpět na » Francie: Ligue 1 » Přestupové okno PSG: Lionel Messi se blíží k prodloužení smlouvy

Přestupové okno PSG: Lionel Messi se blíží k prodloužení smlouvy

Přestupové okno PSG: Lionel Messi se blíží k prodloužení smlouvy © psgtalk.com - Lionel Messi se blíží k prodloužení smlouvy s PSG

0

Líbilo se

14.12. - Vedoucí celek francouzské Ligue 1 má v přestupovém obdobím poměrně velké plány. Především se snaží dotáhnout prodloužení smlouvy se sedminásobným držitelem Zlatého míče Lionelem Messim. Dále se do svého týmu pokusí ulovit Marcuse Rashforda z Manchesteru United a mladíka Rafu Marina z Realu Madrid. V hledáčku mají ještě další hráče, které budou chtít získat příští léto.

Podle novináře Siqueho Rodrigueze se Lionel Messi blíží k prodloužení smlouvy. Argentinec se momentálně připravuje na semifinále Mistroství světa proti Chorvatsku a podle všeho dojde k rozhodnutí až po skončení šampionátu. Po internetu kolují spekulace, že se Messi vrátí do Barcelony, nebo že se připojí k Backhamovu týmu Interu Miami, šance k uskutečnění jsou však velmi mizivé. Nasser Al-Khelaifi prohlásil, že Messi je ve Francii šťastný a je dosti pravděpodobné, že smlouvu prodlouží.

PSG mají zájem o Rafu Marina z Realu Madrid. Španělský obránce by se mohl brzy z Madridu stěhovat a jeho potenciálním nápadníkem se stal hvězdný tým z Francie. Mladík udělal při zápasech rezervy Realu Castilly dojem a PSG budou muset dřív či později hledat nástupce za stárnoucího Sergia Ramose.

Ať už Messi prodlouží nebo ne, PSG chtějí koupit příští léto francouzské křídlo Ousmana Dembelého. Výkupní klauzule Dembelého bude činit v létě 50 milionů Eur, což je za tohoto hráče skvělá cena, zvlášť pokud si udrží současné výkony.

Pařížané pečlivě sledují situaci Mendyho ve Španělsku. Francouzský krajní obránce zanechal v prvních dvou sezónách v Realu Madrid skvělý dojem, ale jeho výkony bohužel přerušilo zranění. Vzhledem k tomu, že Nuno Mendes je na dlouhou dobu mimo, Ferland Mendy by mohl být v Parku princů dokonalou náhradou.

Manchester United se nechtějí vzdát Marcuse Rashforda bez boje, potvrdil to uznávaný novinář Fabrizio Romano. PSG měli v plánu získat po skončení Rashfordova působení v United hráče zadarmo, Rudí ďáblové však oznámili, že jednají s Angličanem o prodloužení smlouvy o další rok. „On sám musí učinit rozhodnutí, my mu pouze můžeme ukázat, že Manchester United je nejlepší tým, v kterém může být,“ řekl trenér Ten Hag.

Keylor Navas je na radaru Bayernu Mnichov. Manuela Neuera vyřadilo zranění do konce sezóny, a Bayern Mnichov proto za něj hledá náhradu. Zvažují možnost přivést zpět Alexandra Nübela z Monaka, ale nedávné zprávy podle Foot Mercato naznačují, že Keylor Navas by mohl být pro Bayern sekundární možností.

Nikolas Kočica / goal.com

Nejnovější články